Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár váltó finom beállítás...

Thomas Mann 33 kérdése:

Kerékpár váltó finom beállítás, lánc pattogás: hogyan, mi a gond?

Figyelt kérdés

-Nehezen vált az első váltó a legnagyobb fogaskerékre. A váltokaron lévő váltó bowden állító melyik irányba feszít? Jobbra, mintha anyát csavaroznék a kormány váltóra?(Mert nem nagyon veszek észre különbséget..., lehet, hogy rossz?)

-Új a kerékpár, mégis hóban, vagy ha gyorsan akarok elindulni (legnagyobb áttételen használom mindig) pattog a lánc (úgy gondolom ugrál a fogaskerék fogai között) Mi lehet a gond? (Kross Evado 1.1)



2014. jan. 30. 02:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet nem artana azt a gallyat kiszedni a kullok kozul :)
2014. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:30

Figyelj te nagyokos. Van egy láthatóan szar műszaki állapotban lévő bringád. Amire felhívtam a figyelmedet. Mert ugye ha karban lenne tartva, akkor nem lennének ilyen problémáid.

Itt meg senki nem fogja tudni neked neten keresztül megjavítni. Ugyanazokat írják le neked ami a leírásokban is benne van. Sőt azokban jóval részletesen. A videókon meg még látnád is, hogy mit és hogyan kell csinálni, de te legyél okos nehogy megnézz egy videót is. Ha meg hülye vagy hozzá, akkor vidd szervízbe, mert csak tönkre vágod. Nagyon úgy tűnik, hogy totál fogalmatlan vagy a témában, már csak abból kiindulva, hogy hogyan néz ki az egész gép.

És még neked áll feljebb, hát gyönyörű, akkor szívjál barátom, te nagyokos.

2014. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
uh már az első soron felröhögtem, bő két hetes kerékpáron mit látsz, milyen karbantartási hiány? :D
2014. febr. 2. 03:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert a rozsda az mi, te nagytudású?? Meg az a rengeteg dzsuva ami rá van száradva?? Az mind azért van, mert nincs karbantartva.

Mindegy reménytelen vagy, te úgyis okosabb vagy, mint az aki már 20 éve biciklizik és rendszeresen szereli a biciklijét meg másokét is, és minden szerszám adott hozzá, hogy darabokra szedjen egy biciklit meg össze is rakjon.

Nem baj, legyél okos legalább hamar kidobhatod a biciklidet.

2014. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

azt az iszonyú tapasztalatod kifejezhetted volna konkrét tanácsban, nem abba hogy gányolod az embert meg elmeséled milyen nagyszerű is vagy...

még egyszer leírom: néztem videókat magyart, németet, cikkekeket, de arról a csavaról és kattogásról nem találtam semmit és most had ne fényképezzem le, de aznap végigtekertem gyorsan ecetes szivaccsal a láncot és másnap olajjal és teljesen újszerű. De ha tekertél volna hóban tudnád, hogy az a rozsda magától is lejön, ami előző nap a sós hólé miatt hirtelen megjelent

2014. febr. 2. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!