Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy 26 colos leharcolt...

Van egy 26 colos leharcolt Balance mtb-m. Lehetséges az alábbiak megvalósítása?

Figyelt kérdés

Kizárólag aszfalton/betonúton használnám.


Kicserélném úgy ahogy van mind a két kereket magas nyomású, nagy teherbírású (össz.max.110 kg), defektmentes KÜLSŐvel ellátott országúti vékony kerekekre.


[link]


Milyen kerékméretben olható meg, és mennyibe fog fájni?

A lényeg az országúti vékony kerék!

Köszönöm a segítséget!



#kerék #felújítás #MTB #országút #aszfalt #betonút #országúti kerék #defektmentes külső
2013. dec. 10. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:
(a kép nem az enyém)
2013. dec. 10. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már csináltam ilyet egy Magellán vázzal és merev villával. A 622-es kerék elfér, a monti és a versenykerék gumival szerelt átmérője lényegében nagyon hasonló. A kritikus kérdés, hogy az adott patkófék eléri-e a felnit. Ehhez egy kis colstokos nézelődést és kalkulálást javaslok, én is úgy gyúrtam rá.

"és mennyibe fog fájni?" Sokba :) én annak idején ráérősen szedegettem össze a hozzávalókat.

Kell két komplett kerék (felni, küllőzés, agy, gumik) patkófékek, bovdenezés. Széles a minőség és árspektrum, keresgélj a webáruházakon és számolgass :)

2013. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

inkabb maradj a 26collnal..

ha 28as kereket raknal bele akkor el.b.a.sznad a geot rendesen...

bontragernek van 1.25os kulsoje, maxxis detonatorban is talalni 26x1.25ost, schwalbe is csinal asszem duranobol van 26x1.10es, es continentalnak is 26x1.10es valamien contactja...

ha mazlid van akkor rubenabol is talani 26.1.25ost, de 26.1.50ben tuti


de amennyit rakoltesz 2kulsore (az ien specko meretuek min6-7e-db), es belsore (kb3 a ketto), szoval kb 18 csak a gumik, plussz valszeg vekonyabb felni is kellhet, ami atfuzessel, uj kullokkel min 15 a 2kerek..szoval rakoltesz 30-35ot egy gagyi balance csodara...


inkabb add el, es hozzarakva a 35ot ahoz amennyit kapsz erte mar aluvazas fekvaltokaros outit veszel hasznaltan...foleg most szezon vegen...:D:D

2013. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!