Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Álmok megvalósítása, de hogyan?

Álmok megvalósítása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Mint mindenkinek, nekem is vannak álmaim- ne anyagi és materiális dolgokra gondolj, mert egyáltalán nem ezekre vágyom.Hogyan tudnám őket elérni? Mostanában kezdtem el foglalkozni A Titokkal, a vonzás törvényével. Mit mondjak, elég nehéz. Nehéz kiűzni a negatív gondolatokat. Alapvetően nem vagyok egy optimista, kitartó személy, de próbálkozom. Talán ez a baj? Túl hamar feladom? Mit tanácsolsz, hogyan érjem el az álmaim?
2013. ápr. 8. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A titok az hogy a pozitív gondolkodás nem cél hanem egy cél elérésének az eredménye.


Ha van egy trágyadomb azt el kell takarítani hogy ne legyen büdös. Ha csak lefedik valamivel akkor az így vagy úgy mindig bűzleni fog. Ugyanígy ha lelkileg nem vagy tiszta hiába próbálsz pozitívan gondolkodni a lelki problémák mindig negatív gondolatokat fognak generálni.


Ez a titok :)

2013. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen te magad válaszoltad meg,nem vagy egy optimista,kitartó személy,akinek a negatív gondolatait is nehéz leküzdeni.Addig mit vársz,mert csoda nem lesz.

Mindenestre ez már haladás,hogy látod magad kívülről,mert ez az első lépés.

Utána csak a kitartó munka és önátállítás hozza meg a sikert.

Üdv:: Egy anno hasonló személy,aki már tovább lépett...

2013. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogyan léptél tovább??
2013. ápr. 8. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát röhögni fogsz,de először átrendeztem a lakásom méghozzá úgy,hogy baromi sok mindent kidobtam,azt gondoltam,hogy a régi elavult dolgok nem engedik be az új-at.

Én napról napra éreztem a megkönnyebbülést.

Utána a gondolataimban csináltam nagytakarítást.Pl.felülvizsgáltam,hogy minden fizetésem után avval kezdem a gondolkodásomat,hogy mire költhetnék,mert ugye a"muszáj"(hát persze,hogy elment minden pénzem)

Most a fizetésem után avval kezdem,hogy nehogy költsek,hogy spóroljak...Aztán most már kezd pénzem is lenni végre.

Szóval apránként valahogy így felül kell bírálni a gondolkodásunkat,sokszor nem sikerül,de lehet,hogy 1 hét múlva igen.

2013. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj,a nagytakarítás,szobaátrendezés nagyon jó ötlet,én is mikor átrendeztem a szobánkat,utána tök jól éreztem magam,első,vagyis,ahogy az egyik válaszoló után szólva,2.lépésként megteheted ezt!Aztán sétálj egy nagyot,elvileg már itt a tavasz,annyira feltölt,hogy csak na,imádom,a legszebb évszak!Titok,hogy mit szeretnél?Mert szerintem van konkrét dolog,amire gondoltál
2013. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen mindig egyszerűbb odakint ténykedni mint a belső problémákkal szembe nézni :)))
2013. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ülj le egy percre egy olyan helyre,ahol szeretsz lenni és senki sem zavar.Csukd be a szemed,gondolkodj,aztán nyisd ki és nézz.Gondolj arra,hogy csodálatos az élet,csodálatos,hogy élsz és nézz rá akármelyik testrészedre!Nézd meg,mennyi sejt,mennyi csoda..csoda vagy,csoda az ember!Voltak és vannak és mindig is lesznek,akik ezt kihasználják,ahogy a természetet is kihasználják.

Azt javaslom neked,hogy ha a külső dolgoknál elérsz valami pozitívat,akkor mindig csináld meg azt,amit fent írtam,jutalmazd magad egy kis pihenéssel,gondolkozással.Olyankor,ha valamit elértél,akkor ne rögtön a következő célra gondolj,hanem arra,hogy megint meg van valamid.Megint kaptál valamit az élettől.Egy ajándékot,egy lehetőséget.


Ez nem hókuszpókusz varázslat..ez az élet!

2013. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!