Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rémisztő álmok DE MIT JELENTENEK?

Rémisztő álmok DE MIT JELENTENEK?

Figyelt kérdés

6-7 éves koromba mindíg azt álmodtam hogy ami kinnt van busz ami a szembe szomszédunké de már kitörtek az ablakok eg stb.. és azt álmodtam minden egyes nap hogy amikor kinnt vagyok ott akkor egy szigetelőszalaggal betekert fekete lény erabol a buszba nagyon rémisztő volt

és ezek az álmok csak 6-7 éves koromban voltak de szinte mindenap most 13 éves vagyok 2 hónapja ez az álom isszatért véáltotzatlanul és minden nap ezt álmodom

ENNEK MI AZ OKA JELENTHET EZ VALAMIT?


2011. febr. 10. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nekem egy visszarérő álmom volt kiskoromban, hogy a plüss fókám elkezd süvíteni, vagy leharapja a kezem egy kutya, mert megsimogatom kerítésen keresztül, holott nem ismerem. eddig semelyik se történt meg.:D és ha kinnt van a busz, és megragadott akkor nem csoda ha az álmodban is benne van, főleg ha ilyen baljósan néz ki...
2011. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
NE NÉZZ TÖBB HORRORFILMET!
2011. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy az álmaidban a tudat alattid jelenik meg. A legnagyobb félelmeid.Minnél jobban félsz valamitől annál többször jelenik meg az álom.Akár kellemes vagy kellemetlen.

ez olyasmi mint h azt álmodod hogy álmaid lovagjával csókolózol,ez pedig azért lehet mert attól félsz h nem csinálod jól. Egyértelmű magyarázat de senki se tudhatja pontosan miért van ez.

2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nézek horror filmet
2011. febr. 11. 12:49
 5/6 mentalist ***** válasza:

Jajj ne már megint ezzel a horrorfilmes mizérával jön mindenki mert hogy biztos azért álmodik rosszakat rajzol rémségeket a gyerek vigyük gyorsan pshichológushoz mert biztos debressziós tudathasadása van mi fene ezért mentem el a régi iskolámból. Úgyhogy a nagyközönség ne azzal vagdalkozzon hogy biztos rémtörténetekkel tömik a fejét hanem találjon ki valami értelmes vállaszt.


Nekem ha visszatérő rémálmom volt lefekvés előtt mindíg valami kellemes dologra gondoltam ha eközben aludtam el akkor általában arról ámodtam és 98%- ban nem rémeseket.

2011. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az álmok útján a tudatalattid akar veled kommunikálni.

Próbáld meg megfejteni, mi lehet az, amit "mondani" akar - sokszor konkrétan, sokszor szimbolikusan. Azonban a jelentésére neked kell rájönnöd (szerintem az álmoskönyv nem mindig jön be, szóval nem érdemes csak erre alapozni).

Csukd be a szemed, és képzeld el az álmod, a képeket, a hangokat, az érzéseket, a szagokat, mindent amit csak tudsz, és tudatosítsd magadban, hogy milyen állapotban vagy ilyenkor: ijedt, összetört, kitagadott? Ilyesmi dolgokban gondolkozz. Lehet, hogy valami régi probléma van mélyen, és ezt kéne megkeresned (ha egyedül nem megy próbálkozz meg a kineziológussal mondjuk).

2011. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!