Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmok megvalósítása rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmok megvalósítása rossz anyagi helyzetben lévő pasi mellett?

Figyelt kérdés

Évek óta vagyok együtt a barátommal, fiatalok vagyunk (mindketten 20 körül) és együtt tervezzük a hátralévő életünket. Csak hogy ő többször is felhozta már, hogy nagyon fél attól, hogy nem tud megadni nekem mindent (mivel nem származik gazdag családból) és hogy megfoszt engem a fiatalságom nyújtotta örömöktől, ha vele élem le az úgynevezett "legszebb éveimet". (Mivel ő előtte nem igazán voltak pasijaim, csak 2-3 rövid dolog).

Szeretjük egymást és együtt akarunk lenni mindig, de a szüleimtől is néha azt hallom vissza, hogy tudnék olyat találni, aki sokkal inkább nekem való és megkaphatnék tőle mindent. És sajnos tényleg vannak olyan vágyaim, amik nélkül nem lenne teljes az életem a későbbiekben, pl. saját ház, utazások, kocsi.


Semmi sem biztos, így az sem, hogy mindig együtt leszünk, de mióta ismerjük egymást, mindketten ezt akarjuk.


Mi a véleményetek?


2010. aug. 31. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
kezdj el dolgozni és másként látod majd az egészet...de felőlem lehetsz k*rva is.
2010. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
nem apuéktol kell várni a pénzt, tök mindegy, h a srác családja tele van-e pénzzel vagy nem. tanuljatok, és késöbb dolgozzatok meg a pénzetekért, gyüjtsetek és lesz ház, kutya, gyerek!!
2010. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés kivételezett kezdi gazdagon. A legtöbbnek meg kell dolgoznia érte, mert ez így működik. Nekem sem volt gazdag pasim és én sem származom gazdag családból. Sőt! Most mégis Európa legdrágább fővárosában van lakásom és habár nem ezen múlik a boldogság élem világom. Igaz, nem 20 évesen értem ezt el, hanem 10 évvel később, de amíg megszereztem is, amit akartam volt időm, lehetőségem és kedvem szórakozni és jól érezni magam.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2010. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és még valami! Mindezt nem értem volna el egy szerető és támogató partner nélkül, akivel öröm volt minden perc még a nehezek is, mert tudtuk, hogy mit akarunk és hova tartunk. Együtt! És ez a lényeg, nem pedig az, hogy kinek mennyi pénze van. Szomorú, ha a szüleid úgy gondolják, hogy inkább dobj el egy értékes embert, pláne, ha vannak ambíciói, csak mert nincs elég pénze (még).
2010. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írom, hogy semmit nem tud rólam ahhoz, hogy ítélkezzen, de ez alapján a primitív hozzászólás alapján én be tudom határolni, hogy ő körülbelül milyen szinten van.

A szüleim amúgy nem szólnak ebbe bele, lehetséges, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdésemben. Ők csak úgy viselkednek, mint minden szülő, tanácsokat adnak és a legjobbat akarják nekem. És nagyon szeretik a páromat.

2010. aug. 31. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nem az alapján kéne elhagyni a barátod, meg párt választani, hogy milyen anyagi körülmények közt él..
2010. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Alapból fel se merült bennem, hogy szakítsak a párommal, mert mint többször leírtam, szeretjük egymást és közös jövőre vágyunk.

A tanulmányaim mellett amennyi időm engedi dolgozom, kvának pedig nem nevezném magam, pedig rendelkezem önkritikával.

2010. aug. 31. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a volt barátnőm pont emiatt hagyott el. Én voltam az éretlen 20 éves akinek se háza, se kocsija és nem keres 300ezret havonta. Tisztára dezsavűm van ezt olvasva.

Nem tartanám korrekt dolognak, nem is tartottam, mert az, aki a saját erejéből rendelkezik némi egzisztenciával, az bizony nem 20 éves, hanem legalább 30. Arról nem is beszélve, hogy rohadt megalázó még a gondolat is.

Mindenkinek vanak vágyai és a kocsi meg a ház teljesen normális.


Magadnak tedd fel a kérdést, hogy szereted-e és, hogy tudnál-e valakivel az anyagiak miatt együtt élni.

Megelőzvén, azt hogy leszólj, Te feltetted ezt a kérdést. Ha teljesen biztos lennél magadban, akkor nem így cselekedtél volna.


21/F

2010. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvasva mekkora gondban vagy:)))

Szüleid élnek, tehát támogatnak. Már nem is vagy rossz helyzetben. Van akit a szülei sem támogatnak, vagy akiket.

Engem sem igazán! De ha szeretek valakit akkor az Álomutazást, mozit, strandot stb... csak vele képzelem el.

Nélküle sz.rt sem ér az egész, vele akarok mindent átélni és mindent megnézni. Ha idén nincs rá pénz majd lesz jövőre. Ennyi

2010. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!