Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megbüntettek kukásmellény...

Megbüntettek kukásmellény hiánya miatt. Mi történik ha nem fizetem be a bírságot?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok.

#büntetés #kerékpár #rendőrség #bírság #nyomoroncállatrendőrférgek
2013. nov. 8. 20:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na meg jött valami ismerőse, azt vele beszélt egy jó ideig, meg nagyban kacagtak minden farokságon. Aztán mikor átmentem a bringa másik oldalára, hogy letámaszkodjak a vázra, akkor egyből ordított rám, hogy hova akarnék menni. Elég állat...

Személyi nem volt nálam. Ha más nevet mondok, akkor megúsztam volna? Sajnos így tudják az adataimat is mert rákerestek.

2013. nov. 9. 12:49
 12/15 anonim ***** válasza:

nem, nem úsznád meg, sőt még jobban meghúzgálnak hatóság félrevezetése / igazolás megtagadása miatt. az adataidat ha bediktálod azt ők lekérik, látnak rólad képet is, és ha ez nem egyezik, akkor szopás van. ha csak simán nincs nálad igazolvány, és a rendőr tényleg mocskos, beültetnek szépen a rendőrautóba, és adatmegállapítás végett előállítanak a helyi kapitányságon/őrsön. tehát semmikép ne hazudozz


amúgy meg, ha rendes lett volna a rendőr, akkor csak figyelmeztet, pont kifogtál egy olyan amelyik utálja a bringásokat vagy szar napja volt

2013. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi van a zöld papírra írva tényállásként, amit ott kaptál tőle?
2013. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi, hogy: Láthatósági mellény nélkül haladt a CANNONDALE márkájú kerékpárjával, sötétedés után.
2013. nov. 10. 14:34
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 14:34

De ha lakott területen belül mentél, akkor ezért nem lehet megbüntetni.

Sza rházi rendőr volt az már biztos.

2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!