Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megbüntettek kukásmellény...

Megbüntettek kukásmellény hiánya miatt. Mi történik ha nem fizetem be a bírságot?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok.

#büntetés #kerékpár #rendőrség #bírság #nyomoroncállatrendőrférgek
2013. nov. 8. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Románia lesz a világ gazdasági nagyhatalma.
2013. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

elfogadtad a helyszíni bírságot? aláírtad a bírságos papírt?


amennyiben igen, nem számít, hogy kiskorú vagy, vállaltad, hogy ki tudod fizetni. ha nem fizeted be határidőre, a rendőrség elő fog vezetni a BV-be, ahol leülöd a büntetést. azt hiszem 5000 ft / nap.


vagy ez, vagy befizeted.

2013. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok: amúgy meg most olvastam át még1x, a kukás mellény nem is kötelező tartozék kerékpározás esetén... nem értem, hogy miért büntettek meg, vagy, hogy miért fogadtad el a bírságot.
2013. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző.

Lakott területen kívül rossz látási viszonyok között kötelező.


Kérdező:

Ott büntettek meg?

2013. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azért a kereső szavak sem semmit, amiket megadtál...:)
2013. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5000/nap???:)

akkor kb senki sem fizetne bírságot,hanem mindenki lazsálna pár napot bent,enne napi 3x 3000 kalóriát,fegyencedzen egy kicsit aztán gond letudva.Ha megítélik a 500ft/nap-ot,amit leülhetsz akkor már ki vagy emelve.

2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

van benne valami, hogy akkor az emberek nem fizetnék be a bírságot, mert "csak" 1 nap a BV ben.


De van, hogy egy kerékpár kötelező tartozék hiánya miatt nem 5000 Ft-ot kapsz, hanem 50.000 Ft-ot. Az már 10 nap. Akkor is ilyen büszkén leülöd a dolgot? Melóhelyeden a főnök nem hiszem, hogy azt mondja boldogan: "persze Józsi menjél üld le, ne gyere 10 napig, simán kibírjuk nélküled, megvár a meló! Várunk vissza szeretettel!"... Úgy kib asznak mint macskát szarni, és otthon a családnak mit mondasz?


Akik legtöbbször nem fizetik be, azok akiknek nincs veszteni valójuk, nincs munkájuk, és napról napra élnek. (értsd a cigányok döntő többsége) Apropó cigány: a BV ben azt a 10 napot jóformán közöttük meg a többi sz arházi közt kell eltölteni :P

2013. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Fél hatkor, bent a városban.

Amit kissé mégis furcsállok, hogy épp a parkoló mellett tekertem és egy autó tolatott ki(jóformán csak kivágta magát az útra). Én ott voltam tőle olyan négy méterre és még simán ki tudtam kerülni. A rendőr bá' azzal állt elő, hogy biztos nem vett észre mert nem volt rajtam a mellény. Pedig ha egy kamion ment volna helyettem azt sem vette volna észre, mert egyszerűen onnan nem volt hogy lássa, ha jön valami...

2013. nov. 9. 10:05
 9/15 anonim ***** válasza:
a probléma ott van, hogy aláírtad a bírságot. ha nem fogadod el, még lehet, hogy tudsz panasszal élni, mert nem kötelező tartozék a láthatósági mellény jó láthatósági körülmények között, lakott területen belül büntettek meg. ha nagyon nem akarod kifizetni a bírságot (miért is akarná bárki...) próbáld meg felvenni a kapcsolatot a helyi rendőrséggel, és megkérdezni, hogy most miért is büntettek meg, amikor nem indokolta semmi. de mondom, sajnos 5% esélye van, hogy megúszod a fizetést.
2013. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta. Lakott területen belül nem kötelező a láthatósági mellény. Az a rendőr egy kocsog volt és megszívatott sajnos.
2013. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!