Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem gurul a bmx hatso kereke....

Nem gurul a bmx hatso kereke. Eleg lehet egy tengely csere vagy jobb ha uj kereket veszek?

Figyelt kérdés
Most kaptam, es a hatso kerek nem gurul csak kb. 2-3 metert. . Azt mondtak, hogy vagy a tengely torott vagy a csapagy. Szetszedni nem merem, mert nem ertek hozza, es nincs is sok penzem most rendbehozni. Szerintetek uj kerek kellhet ra, vagy inkabb vegyek egy tengelyt es csapagyat?

2013. jún. 25. 21:06
 1/7 Levente1234 válasza:
a felni lötyög a tengelyen ? ha a csapágy ment gyapára akkor többnyire van hangja általában recseg meg kattog , egy tengely nem drága bele ha jol tudom 2500 ft + csapágyak azt rakhatod kosárban vagy anélkűl, a racsnit nézted hogy nem e ott szorult e meg esetleg valami benne ? annyira nem értek bmx ekhez de volt bmx em , hogyha meg drága fajta agy van a hátsokerékben akkor számits jóval drágább tengelyre !
2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszod:) Megneztem, nem lotyog, teljesen stabil. Nem ad ki semmilyen hangot. A csavarok lejonnek rola ha tekerem a kereket, ha nagyon rahuzom oket, akkor meg még annyira sem lehet tekerni mint most, mert szorul. Egyebkent nem hiszem, hogy draga bmx lenne, a vaza vastag, a kereken BMX Freestyle felirat van, az ules gepida. Meg kezdo vagyok, de szerintem igy hibasan olyan 10-15e ft-ot erhet. Mi a diagnozis?:)
2013. jún. 25. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha veszel tengelyt is kompletten, konuszokkal és csavarokkal egyutt..kb 600-800ft korul van, csapagyak is tuti meghaltak (mivel lazan is meg szorosan is hasznaltad, a csapagygolyok kinyirtak a konuszokat tuti, es magukat is), max 500/2oldalra, munkakoltseggel max 2000bol meguszod..:D
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehat akkor tengelyt es csapagyakat vegyek? Uj kerek nem kell egyenlore? Es hol kerulnek ennyibe? Ahol en neztem egy 14-es tengely 5-6-7 e ft..
2013. jún. 25. 23:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 14-es kell bele.
2013. jún. 25. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
új kerék tuti nem kell rá, maximum hátsó agy. új joytech agy van már 5 ezerért is ha nem akarsz vele vacakolni...
2013. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként én szétszedném az agyat és szerintem egyből látszani fog hogy valami nem kóser...
2013. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!