Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Keresek Győr-Bécs kerékpár...

Keresek Győr-Bécs kerékpár útvonalat?

Figyelt kérdés
Győr-Bécs között keresnék kerékpár útvonalat esetleg tapasztalatokat várok.

2013. jún. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Évekkel ez előtt volt olyan nyár hogy 5-ször is megfordultam a Győr-Bécs közötti kerékpárúton. Hegyeshalomig lehet menni vonattal is, ha kissé zötyögősek a hazai kerékpárutak. De a Szigetköznek Héderváron keresztül Mosonmagyaróváron át is el lehet jutni Hegyeshalomig. Onnan az "öreghatáron" át ami nem nagyon forgalmas út, Nickelsdorf következik. Innen zöld táblák jelzik: Raadwanderweg Donau. (Ha helyesen írtam, harmadszorra mentem át a nyelvvizsgán :))

Eltekersz Haimburgig. Itt átmész a Duna hídon és a túlsó part lebitumenezett töltésén meg sem állsz Bécsig. Mikor már gépmadarakat látsz, akkor közelítesz a célhoz, a gépek is Bécsre fognak lecsapni, azért köröznek felette.

Ivóvíz fontos. És egy kényelmes nyereg. Meg jó műszaki állapotú kerékpár, gumijavításhoz cuccok.

Egy forduló után kb. 10 évet szoktam fiatalodni.

2014. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!