Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az MTB és a Dirtbike között...

Az MTB és a Dirtbike között mi a különbség?

Figyelt kérdés

#kerékpár #mtb.dirtbike
2013. jún. 20. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Dirtbike masszívabb általában, hajtásra, ugratásra lett kitalálva.Vastagabb váz, komoly villa, széles nagy profilú gumik. Az első legnagyobb lánckerék általában kicsi szokott lenni, mivel nem arra lett kitalálva, hogy konstans tekerjünk vele egyhuzamban egyenes szakaszokon, hanem hogy lejtőn le lejtőn fel gyorsítsunk vele. Ha megfigyeled, jellegzetesség a hátrafelé erősen lejtő váz, sokakon még nyereg sincsen.
2013. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,csak mert nemrég kaptam egy bicajt és csak most jöttem rá hogy dirtbikot kaptam :DÉs mik a "specialításai"az MTB-nek?
2013. jún. 20. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
MTB-ből is van olyan fajta, ami nagyon a hegyi túrákra van kihegyezve, és olyan, amivel azért városban is kényelmesen el lehet lenni. Az első és hátsó legnagyobb fogas egymáshoz viszonyított aránya, a sebességek, a váz alakja stb. ezt elmondják. Az alap funkciója az MTB-nek egy többé-kevésbé durva hegyitúra teljesítése. A dirtnek a figcsózás.
2013. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.nem a dirt, a trial bicoknak nincs nyerge

2.igazi dirt csak is s.s

3igazi dirt csakis cro-mo

4.igazi dirt csakis brakeless

ha elol-hatul feked van, valtoid, aluvazad, akkor atvertek mert csak egy dirtnek latszo targyat birtokolsz..XD (gondolom polarx, hardy vagy mongoose v-mi gagyi modellje)

2013. jún. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogos, elfelejtettem mondani, hogy ezeknek nem gyárilag nem szokott lenni nyerge, hanem sokan leveszik. A trialnak nincs, valóban, és teleszkópja sem.
2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromi sok dirt-ös van az ismeretsegemben es meg soha nem lattam nyereg nelkuki dirt bicot....nyereg kell az ugrasokhoz...(nem ülés szerepkörben)
2013. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, de ők tényleg dirte használják gondolom. Láttam már a lakótelepen triálos dirt-ös kevert csoportot, ahol a dirtisök is levették néha ideiglenesen.
2013. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!