Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy tapasztalt személy válasza...

Egy tapasztalt személy válasza érdekel, diszk fékkel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
A kerékpáromon jelenleg egy Magura olajnyomásos fékrendszer van üzembe helyezve. Lehetséges az, hogy átáljak olajnyomásos diszk rendszerre, avval az opcióval, hogy vennék diszket, meg magát a fékezö mehanizmust, a fékpofákkal, de a vezetékeket és a kart meghagynám? Nemigazán értek hozzá, ezért is kérdeznék olyat, aki hozzáértő, ha meg meglehet oldani, akkor odakellene esetleg figyelni valamilyen kompatibilitásokra, hogy megfelelöen ileszkedjen minden?

#kerékpár #fék #olajnyomásos
2013. jún. 20. 08:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, nehéz lenne a diszk fék komplet mehanizmusát felszerelni? Mert ahogy elnéztem, nem tünnik bonyolultnak, és nemigazán szeretnék arra költekezni, hogy máski helyezze üzembe, ha az lehetséges.
2013. jún. 20. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Először azt nézd meg, hogy van-e tartó a fékeknek elöl és hátul.
2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van, természetesen.
2013. jún. 20. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, amikor nekem fek problemam volt, az egesz hobelebancot csereltek (feknyereg+vezetek+kar egyben).


De(!?) Vegul is amit ember rakott ossze, azt szet is lehet szedni :)

2013. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, nehéz így külön alkatrészt kapni. Tárcsát pofát esetleg, de ezen felül már teljes fékrendszert.

Tudom milyen, nekem is idegesítő volt, amikor egyetlen billentyű hibája miatt az egész billentyűzet cseréjével lehetett csak javítást eszközölni, 20k-ért, pedig gondolom ha csak egy billentyű lenne az fillérekbe kerülne -.-

Csakhát nem gyártanak külön, ez van.

2013. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! :)
2013. jún. 20. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

magurahoz minden van...csakhat nemhiszem hogy hazilag a pocorot meg roppantogyurut fel tudnad rakni..nem ertem a kerdesed igazabol, most hidraulikus felnifekjeid vannak es azt berhelned tarcsahoz?, mert az nem fog menni mert a hs-ekbe rohadt sok olaj kell a tarcsaba kevesebb...

ha keveset raksz bele akkor a kart kormanyig huzva se fog mukodni, ha sokat akkor meg allandoan fogni fog...ez bukta..inkabb vegyel gyarit..mt2-esek eleg jok, vagy regebbie jullie-k

2013. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!