Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi után számít a barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi után számít a barátodnak /pasid/ vagy Barátnődnek 1 személy? Függ a találkozások számától? Ha a Face-n "kapcsolatban " vagytok vagy a találkozások száma mérvadó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem találkoztok,nem jártok lakáson kívül sehova,akkor az nem járás...
2013. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha facen kapcsolatban vagytok, az számít.
2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha első szex után is megmarad. Én legalábbis innen számolom.


21L

2013. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már több mint 1 éve együtt vagyok a pasimmal még sincs kinn fb-n az nem mérvadó amúgy se használjuk túl gyakran, nem tudom mennyi idős vagy de nálunk (egyetem) kifejezetten gáz ha valaki a like-ok számával próbál felvágni vagy fb-n éli az életét. Azt meg hogy mikortól vagytok együtt nektek kell tudni, roppant meglepő módon úgy hogy megbeszélitek, lehet valamilyen eseménytől számítani vagy más alapján is eldönthetitek.
2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az első csóktól. :))
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem onnantól, hogy elmentek a területi járási hivatalba együtt, onnantól beszélhetünk járásról.
2013. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki kapcsolatban,hogy kirakja facebook-ra!Rengeteg ismerösömnek kint van,közben meg tudom h nincs senkije!
2013. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!