Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szerintetek egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek egy tartós kapcsolatott, egy harmadig személy bármikor meg tudna rontani?

Figyelt kérdés

Ti szerintetek egy tartós kapcsolatott, egy harmadig személy bármikor meg tudna rontani? Létezik van ilyen egyáltalán? Miről lehet tudni ha valaki a pl a párom és közém szeretne állni? Miről ismerhető fel? Ti halottatok már ilyen esetről ha igen elmesélnétek? És hogyan próbálkoznak az ilyen nők?

Mert vagy nő, nem vagyok biztos benne.. de sztem

a páromat ki nézte magának...... csak még nem vagyok

benne biztos :(:(:(


2012. nov. 18. 22:58
 1/9 A kérdező kommentje:
**mert van egy nő !
2012. nov. 18. 23:00
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit figyelhetnél a fogalmazásra, vagy elolvashattad volna, mielőtt elküldöd, de nem ez a kérdés.


Ez nem a harmadik személyen múlik. Ha a párod szeret, akkor jöhet akárki, nem fog megcsalni, de ha meg akarja tenni, akkor úgyis meg fogja.

Javaslom ne féltékenykedj túlzottan, mert azzal te, magad hajszolhatod bele a dologba.

2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a nő megöli a párodat, akkor mindenféleképp megtudja rontani a kapcsolatot. De ha nem ez a szituáció, akkor nem a nőn múlik hanem a barátodon, ha szeret melletted marad és nem jön össze senki mással!
2012. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem áll biztos alapokon az a kapcsolat,plusz ha odáig elengeded magad, hogy tényleg nagyon közel kerüljön hozzád egy másik nő/férfi.
2012. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudna rontani az esetek 80%-ában. Amíg nem vagy benne biztos, addig ne gyötörd magad, de azért légy figyelmes. Felesleges előre pánikolni, de jobb félni, mint megijedni.
2012. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem bármikor, csak ha olyan a kapcsolat, meg a kiszemelt fél...

Az én páromnál a világ legjobb női próbálkozhatnának, akkor sem csalna meg (még akkor se, ha nem derülne ki).

2012. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"meg rontani" :D ?Ha nincs még 14éves a kapcsolat,és valaki 'belepiszkál',az megrontás :D .Ami ugye bűncselekmény.Jelentsd fel xD .
2012. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tica0121 ***** válasza:
Igen, bármikor tönkre tud tenni egy harmadik személy egy kapcsolatot, ha az a kapcsolat nem jól működik és valamelyik fél nem kap meg minden számára fontos dolgot a párjától. Vagy ha a 2 fél nem elég érett egy komoly kapcsolatra... Nekem az előző párkapcsolatom egy harmadik miatt ment tönkre, először én is a harmadikat hibáztattam, majd az ex-páromat. Végül rájöttem, hogy csak én voltam a hibás a dologban, mert látnom kellett volna, hogy nem működik a kapcsolatunk. Jelenlegi párom mindent elmond nekem, azt is, ha valaki csak kicsit is félre érthető módon közeledik hozzá. De azért mindent megteszek, hogy boldog legyen mellettem és megkapjon mindent.
2012. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kapok meg mindent teljesen, mégse jönnék össze mással, nagyon elvagytok kallódva emberek:D Különben is ha a barátod összejönne más nővel, akkor hagyd legalább tudod, hogy nem alkalmas számodra és több időd marad az igazit megtalálni.
2012. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!