Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szoktatok esős időben a...

Szoktatok esős időben a sportolás kedvéért kerékpározni?

Figyelt kérdés
Nekem országutim (peugeot) van, száraz napsütéses időben szoktam átlagban 40-50 kilométert tekerni. Esős nyirkos párás időben inkább nem szoktam menni sehova, ilyenkor nem kerékpározom.
2013. máj. 26. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nálam a hangulatomtól függ. Volt már, hogy esőben lementem bringázni. De ilyenkor nem nagy távokra kell gondolni, hanem csak 10-20 Km maximum.

Viszont ha elindulok hosszú útra és elkap az eső, akkor már letekerem úgy.

2013. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretek esőben, de nem magam miatt, a bicaj miatt, nem akarom hogy sáros legyen aztán mindenhova befolyjon a sáros trutyi. Ha tudnám hogy nem lesz tőle baja akkor mennék, az nem érdekel ha én elázok.
2013. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esőben én sem megyek. igaz, nekem nem országútim van, de nincs fent sárvédő. Volt, hogy elkapott az eső, lehetett mosni mindent, láncot újrakenni stb. Ilyenkor kihagyom én is.
2013. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Direkt esoben nem idnulok el ... de ha mar a vilag vegen megiscsak elkap az egi aldas, akkor ugy is kenytelen vagyok valahogy hazatekerni.

Amugy van sravedo keszletem, de csak az elso kerekre valot hasznalom hatul (mert sokkal kisebb mint a hatso) es igy legalabb a hatamat nem veri fel a trutyi.


Ma lett vege az idei Giro d'Italy ... hat Ok a vegefele nem csak esoben, de szakado hoban is tekertek tiszta erobol ... volt olyan szar az ido, hogy mar kozvetiteni sem tudtak ... egy szakaszt el is halasztottak ... jo sokan es sokat estek a csapadekos napokon :( (mondjuk havi 9millios fizetesert biztosan en is nyeregre tudnam utasitani magam).

2013. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esik az eső nem indulok el, viszont ha út közbe kezd el esni akkor nem megyek haza, letekerem amit aznapra szántam.
2013. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!