Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen arányban készítsem el...

Milyen arányban készítsem el az edzéstervemet?

Figyelt kérdés

Legfőképpen zsírveszteség és állóképesség növelése a célom. Kerékpározást, futást, és súlyzós edzéseket szeretnék végezni ( ill. van lehetőségem úszni is csak nem tudom, hogy ez beleférne e) , de nem tudom miből mennyi lenne érdemes csinálni.


Ha reggel biciklizek, akkor este még belefér a súlyzós edzés és a futás vagy az már sok lenne? Természetesen pihenőnapokat iktatnék be.


2013. ápr. 18. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy melyik a jobb, ha pl biciklizek magas pulzus szám mellett kb 10km-t vagy pedig kicsit visszafogottabb tempóban 20-at?Ez persze vonatkozik a futásra is.
2013. ápr. 18. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Zsírt kalória deficitben tudsz leadni. Ekkor viszont magas intenzitású kardió edzéssel izomvesztés is lehet. Ha ezt el szeretnéd kerülni, akkor maradj alacsonybb pulzusszámon és magas fehérjebevitelen. Ha nem gond rgy kis (nagy) izomvesztés, mert az állóképesség a cél, akkor mehet napi több magas intenzitású kardió is. Egyszerre nem lehet mindent.
2013. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp izomveszteség nélkül kellene ezt megoldani, étrendre persze figyelve.
2013. ápr. 18. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor, ahogy írtam...
2013. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te Montez oszt a CH-val mi legyen? :D :D LOL
2013. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem étrendet kért tőlem, de 3gx ttkg fehérje legyen és 1-2g xttkg ch. A magasabb ch értékről kell kezdeni és ha nincs heti fél kiló fogyás, akkor lehet csökkenteni.
2013. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem én, csak odaírta, hogy zsírt akar leadni, akkor gondoltam említsük meg már neki azt is a magas fehérjebevitel mellé, hogy ha CH-t zabál egész nap, akkor biza tök mindegy mit mozog :)
2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, de te is leírhattad volna.:)
2013. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!