Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van köztetek jártas túrázó?...

Van köztetek jártas túrázó? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb 1300-1500 km-es bringatúrát tervezek Belgium-Magyarország. A pontos útvonal még nincs meg. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mi az ami feltétlen legyen nálam és egyedül érdemes-e nekivágni.

Minden este megszállnék valahol, kevés csomagot szeretnék vinni. A túrát olyan egy hét alatt szeretném megtenni napi kb. 200 km. Ha van köztetek valaki akit érdekel beszélhetünk.



2013. ápr. 5. 16:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lehet soknak hangzik a 200km így elsőre. Nem vagyok versenycangás azt meg kell hagyni.

De nem akarok egy csomó cuccal rohangálni az nem a stílusom. Egyszer körbetekertem a fertő tavat ami kb 300 km volt mindennel együttvéve 2 nap alatt Balfon sátoroztam. vittem magammal utánfutót ami 25 kg-os volt végig emelkedős rész rengeteg szembe szél.

Most nem ezt fogom alkalmazni.

Egy leszerelhetős csomagtartót szeretnék vinni ami 15 literes + egy nagyobb hátizsákot (teniszütő hátizsák)csak a legszükségesebb felszereléssel meg a szerszámos kistáska. Kényelmesen jó tempót szeretnék tartani. Ha nem 7 nap alatt akkor 10 nap. Azt akarom hogy jó és élvezhető legyen.

A mostani brinyómmal már letekertem egy ezrest kb. 2 hónap alatt, jónak bizonyult, eddig megállta a helyét. Persze akik szeretnének jönni azokkal együtt beszéljük meg a stratégiát és úgy csináljuk hogy mindenkinek frankó legyen. Mivel nyár lesz napi akár 10 óra tekerés (pihenéssel együtt) nem okoz gondot, nem kell 5 óra alatt 150km-t lehúzni. Ha valahol lesz valamilyen tó akár még mártózni is lehet :) Várom az ötleteket,javaslatokat.

2013. ápr. 6. 19:38
 12/13 A kérdező kommentje:

Ja és Gps ami elmaradhatatlan.

Akit érdekel arra kérem hagyja meg priviben a mail címét és felveszem vele a kapcsolatot. A később csatlakozók (ha lesz ilyen) megkapják majd az addigi infókat.

A jelenlegi terv indulásra 2014-07-13(vas) vagy 14(hé) Antwerpenből. :)

2013. ápr. 6. 19:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg elfelejtettem még mondani a napolajat, meg a szúnyog spray-t. A napolaj nélkül nagyon le lehet égni(tarkó, kezek főleg).


(üdvözlettel Róbert)

2013. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!