Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Futárkodók! Van olyan köztetek...

Futárkodók! Van olyan köztetek aki ilyen teshezálló bringásruhában dolgozik? Nem kinos érzés ha mondjuk le kell szálnom bemenni valahová?

Figyelt kérdés
csak mert én olyankor picit zavarban vagyok mert teljesen "látszom"

2013. márc. 25. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj baratom ha tudnad, hogy a csajok pont a futarfiuk seggere kivancsiak :) Orulj neki es elj a felmerulo lehetosegekkel :)


Amugy vannak olyan normalis bringasgatyak is, amiknek a belso betetgatyojuk feszulos/betetes, de kivulrol rendes nadrag [link]


Egyebekben ... ha ... Te magad ... jol erzed magad a passzentos bringas ruhakban ... akkor ne foglalkozz a kulvilaggal ... semmi ciki nincs benne.

2013. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bakker ez qva jó, ilyen gatyát keresek már mióta :) de sehol nem találtam eddig! :) Csak jó drága :( de megéri szerintem :) gyűlölöm amikor sima rövidgatyába vagyok és egy hosszabb bicajozás után a seggén van egy nagy folt. Főleg amikor én is futár voltam, és úgy mentem be mondjuk egy plázába :D


Ja és hogy értelmesen hozzászóljak a kérdéshez is. Én soha nem szerettem az ilyen testhezálló cuccokat, nem is nagyon hordtam, max pólónak, de lábon nem szerettem, én is kényelmetlenül éreztem benne magam amikor egyszer felpróbáltam csak úgy boltban. Inkább ilyen rövid gatyát hordanék és fogok is, mint ami az előző hozzászóló linkjében van :)

2013. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert lenne kinos? Vagyis persze ertem en, hogy igy erzed magad ... pedig semmi gond nincs azzal ha kerekparos ruhaban kerekparozol. Arra van kitalalva.


Az meg, hogy mas emberek ugy bambulnak mint amikor a melosok befuttyognek egy miniszoknyas lanynak, nem a te hibad. Rohogj rajta, vagyis a legjobb ha nem is veszel rola tudomast.


En jokat szoktam mosolyogni amikor meg az olyan csajok is vegigmericskelnek, akik a palijukkal vannak ... azert akik sokat bringaznak, azoknak egesz formas pacskerok szoktak kinoni a seggukbol :)


Amugy pedig ha meg kezdo futar vagy :) Idovel majd rajossz, hogy sok unatkozo szepasszony majd pont azert fog hulye fuvarokkal zaklatni, hogy a bringasruhas formadat stirolhesse, joparan konkret ajanlatot is fognak tenni :) Ilyen ez a futarelet :D

2013. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? :) uhh basszus akkor visszamegyek futárnak és biciklis gatyába fogok járni, én is akarok ajánlatokat kapni szépasszonyoktól :)
2013. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos 2 eset lehetséges a testhezálló ruhában, ha már így kiemeled, hogy "látszom"


1. Ha van minek látszódnia... Nos ezt el nem tudom képzelni, mi benne a ciki, nézze csak akinek tetszik...

2. Ha nem is látszik aminek látszania kellene...

Nos akkor viszont vér ciki...

2016. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor a hosszú gatyára simán fel lehet venni egy nyári rövidnacit, és úgy szerintem nem kínos, és még hipsterpot is jár érte
2016. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádok a feszülös bringaruhámban lenni.:)
2016. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!