Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók! Milyen érzés...

Küzdősportolók! Milyen érzés a küzdőtéren az ellenféllel szemben állni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 22:11
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
100%
Végtelenül magányos.
2013. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rostas martin ***** válasza:
felemelo tudni hogy neznek szurkolnak neked egyfelol egyedul erzed magad a ringbe
2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ismered és csak gyakorlásból állsz szembe vele, akkor próbálsz minél több technikát alkalmazni, tudod hogy mit tud, ismered a testfelépítését, súlyát, ezért tudod hogy hogyan harcolj ellene. Ugyanakkor ha olyannal kerülsz szembe (pl versenyen) akivel azelőtt nem, akkor engem mindig egy komoly izgalom fogott el, és nagyon kellett koncentrálni hogy kiismerjem. Ebben a helyzetben sokkal kevesebb dolog jut az ember eszébe mert úgymond "éles" küzdelem :). Pont emiatt nehezen jönnek a technikák és sokszor abba a problémába estem hogy ugyanazt a technikát próbáltam használni sokszor egymás után ami ugyebár igen előnytelen.. Persze ez csak a versenyekre pontozásra igaz, nem pedig az éles utcai verekedésre mivel ott 1-2 technikából áll a dolog és az egyik nyer.. Nekem ezek voltak a tapasztalataim.
2013. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!