Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kéne egy kis segítség, vagy...

Kéne egy kis segítség, vagy javaslat. Valakinek ötlet? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Helló.

Következő dologban kérnék segítséget:


Van egy Author a-gang pm dirt vázam plusz egy két cuccom hozzá és szeretnék összerakni egy single speed bájkot. Az érdekelne hogy a hajtást miképpen tudnám megoldani... Gondolkodtam több dolgon is, de valami olcsó és azért eltűrhető cucc kéne. Esetleg bmx hajtást nem tudok rászerelni? mert ugye azok egy lánctányérosak és amit én akarok összerakni az is, meg hát szinte ugyan az mint egy bmx... csak nem tudom hogy méretben egyezik e vagy hogy egyáltalán bele lehetne e rakni...


Következő lenne a kérdés..


Bmx hajtással meglehetne csinálni?

Ha esetleg nem, akkor tudtok valami olcsóbb de jó hajtást ajánlani?


Köszönöm előre is



2013. ápr. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a bmx hajtások jók hozzá de ahhoz kell szerezned egy euBB középrészt mert csak úgy tudod belerakni.Olcsóbb verzió talán az ha egy shimano szerelhető tányéros hajtást veszel és leszereled róla a többi tányért és 1 tányérral használod
2013. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!