Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mindent kipróbáltam...

Segítség! Mindent kipróbáltam már, valami ötlet, javaslat?

Figyelt kérdés
Sajnos már 12 éves koromtól nagyon pattanásos a bőröm (hát,váll,mellkas)de nem is maga a pattanás zavar hanem csúnyán ottmarad a helye barnás pötty már szinte mindent kipróbáltam kozmetikus,bőrgyógyász a sz..os gyógyszereikkel amik egyáltalán nem használtak.jó alakom van,mindig mondják hogy mennyire szép is de nem merek bikinire öltözni vagy top-ot felvenni :(( .remélem tud valaki segíteni vagy valamit ajánlani???

2012. aug. 22. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket írt fel a bőrgyógyász? Az Akneroxid 10 kifejezetten hátra és mellkasra van, ráadásul benzoil-peroxid hatóanyagú, ami nem vált ki rezisztenciát.
2012. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bejnisz válasza:

Szia!


Bátran merem ajánlani a Manna natúr kozmetikumokat, ezek közül is leginkább a Teafa szappant, Shea vajjal.


Az unokahúgom hasonló helyzetben volt, hiába ment bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz. Rengeteg krémet, tonikot, korrektort kipróbált, de semmi nem használt.

Anyuval említettük neki, hogy mi a Manna szappanokat használjuk, és remekül beválltak, mert Anyunál a viszerek szépen visszahúzódtak, és az én piros elhízási csíkjaim is gyönyörűen kifakultak, hogy szinte már a helye sincs meg.

Ekkor nagy nehezen tett egy próbát, és a mai napig ezt a szappant használja! Igaz mást is kipróbált már ezekből a termékekből, és nem csalódott! Pedig neki aztán nagy piros pattanásokkal volt tele az egész arca, homloka.


Innen szoktuk rendelni:

www.mannaszappan.hu


Igaz az ára kicsit húzós, viszont tényleg hatásos!


Remélem sikerrel jársz!

Ha tudok valamiben segíteni, csak írj bátran!

2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. aug. 23. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!