Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megváltoztattam az e-mail...

Megváltoztattam az e-mail címemet az iwiwen, és azóta nem tudok belépni! Valami ötlet, javaslat?

Figyelt kérdés
Pedig a válasz e-mailt is megkaptam,és úgy csináltam mindent ahogy leírtak!De se a régivel se az ujjal nem tudok belépni!
2009. ápr. 24. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
kérd meg egy ismerősödet nézze meg milyen e-mail cím van az adatlapodnál kiírva lehet egy vessző pont kis nagybetű nem stimmel.vagy próbáld később lehet van néhány óra átfutási idő.
2009. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az e-mail címmel semmi baj nem lehet hiszen most írta, hogy a válasz emailt is megkapta.

Kérjél jelszó emlékeztőt az email címedre és csinálj új jelszót.

2009. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az adatlapomat megnéztem már,és az új e-mail címem van kiírva már,próbáltam új jelszót kérni de azt írja ki,hogy ismeretlen felhasználó,mindkét e-mail címemre.

De azért köszönöm,remélem kapok még válaszokat!

2009. ápr. 24. 10:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat,de a párom valahogy megoldotta:)
2009. ápr. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!