Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Keékpárt szeretnék venni nem...

Keékpárt szeretnék venni nem MTB-t hanem olyasmit amivel lehet néha terepen is menni meg aszfalton is. Szerintetek milyen bicikli lenne a nekemvaló?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 20:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és jöjjön ki 70ezerből
2013. márc. 24. 20:17
 2/16 kalahari90 ***** válasza:

A leírt adatok alapján trekking kerékpár való neked, 70 ezerből pedig tudsz olyat venni, ami nem esik szét alattad néhány kilométer után.


Új kellene, vagy jó a használt is?

2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
inkább új
2013. márc. 24. 21:10
 4/16 kalahari90 ***** válasza:

A 70 ezres árkategóriában főleg acélvázas trekkingek fordulnak elő, amennyiben szóba jöhetnek, akkor a Caprine Wheelman, Gepida Alboin 100, valamint a Neuzer Cross Nelson közül érdemes választani.

Alumíniumvázasak között a Caprine Tour és a Hauser Voyager érdemes említésre.


Az ízlésed döntsön inkább, mert az alkatrészek között halvány különbségek vannak csak, mindegyik felsorolt kerékpáron Shimano Tourney a váltórendszer. Ha nagyon szükséged van az első teleszkópra, akkor a Neuzer Cross Nelsonban van, de csodát ne várj tőle, úthibák kiegyenlítésére viszont megfelelő. Dinamós világítás csak a Gepidán van, személy szerint nekem az nem előny, leszedném úgyis rögtön, mert nem ér sokat, de attól még lehet, hogy te emiatt választod majd a Gepidát.

2013. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy?Milyen magas?Férfi vagy nő?Felszereltet szeretnél vagy sportosat?

AZ MTB is jó arra amire használni szeretnéd,lehet gumit cserélni ha szükséges.

2013. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65-ért vettem Magellán hydra bicajomat 2012-es. Általában aszfalton hasnzálom, bár most hogy jön a jó idő merészkedek terepre is eddig nem volt bajom vele semmi és mentem már 2000km et vele (természetesen a gumi, meg a fékek kopnak, de egy defektem sem volt még, vagy javítani való rajta)
2013. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

57kg

165-170cm magas

férfi és inkább sportosat

2013. márc. 25. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:

A "sportoson" altalaban nincsenek lampak, "sarhanyo", csomagtarto.. Ilyet csak akkor valassz ha nem akarod napi szinten meloba ide-oda hasznalni.

Csak ha tenyleg sportra kell.

2013. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neuzer X2
2013. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát lámpát szilikontakarok rá teni ami megoldható és a sárvédő is szintén megoldható
2013. márc. 26. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!