Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy cyco fs 52-es downhill...

Van egy cyco fs 52-es downhill biciklim (Németországból lett behozva tárcsafékes) és elkoptak a fékpofák, de bevittem a szervízbe és azt mondták, hogy Magyaro. -on nincs ilyen fékpofa ti nem ismeritek hogy milyen típusú a fékpofa?

Figyelt kérdés
Ennél többet nem tudok mondani cyco fs 52
2013. márc. 11. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valóban problémásak ezeknek a bringáknak a fékjei. Hallottam már hasonlóról. Írd le pontosan a fék típusát, de ha szervizben ezt mondták, akkor valószínűleg tényleg ritka darabokról lehet szó.
2013. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már sok magyarországi kerékpárbolt szerez be árut Németországból,ezért nem gond ha a magyar nagykerekben nincs ilyen fékbetét,de a rendeléshez tudni kell a pontos típusszámot.Ha kiszereled az alkatrészt valahol biztosan rá lesz írva csak lehet,hogy nagyon apró betűkkel.A vicc az,hogy ezek a források nem is drágábbak mint a magyarok.

Ha találsz olyan boltot aki meghozza neked akkor rendelj belőle többet,hogy legyen tartalék.Nem tudom eddig hány helyen próbálkoztál,de olyan helyet kell találnod amely külföldről is hoz be árut és nem Kínából hanem Nyugat-Európából.Ez általában postai úton történik.

Nem tudom hol laksz,de ha semmiképpen nem jön össze akkor talán elég Ausztriáig elmenned,mert ott hatalmas kerékpárboltok vannak óriási árukészlettel.

Szerintem ez nem egy olyan komoly gép ha minden kötél szakad akár féket is cserélhetsz,nem olyan nagy költség.

2013. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez bohócbicikli:

[link]

Ez a DH gép:

[link]

2013. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó válaszoló,de az árakat elfelejtetted odaírni.Nem mindenki bohóc aki keveset keres,bár nem tudom,hogy a bohócok mennyit keresnek.
2013. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs pénzem a másodikra, de az olcsóbbikon csak dísznek vannak a teleszkópok, ezzel remélem mindenki tisztában van.
2013. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az a gond ezzel, hogy olcsó, hanem az, hogy DH bringaként aposztrofálják, miközben az alkatrészeket nem DH igénybevételre tervezték. Attól, hogy avatatlan szemnek úgy néz ki, még nem lesz az. És aki nem tud megengedni magának rendes DH bringát, az ne vegyen ilyet, hanem vegyen egy márkás, minőségi hardtail vagy merevvázas bringát, minőségi fékekkel, amihez meg van oldva az alkatrészutánpótlás is.
2013. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha nem kapsz ujat, ferrodoloztasd fel a regit
2013. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok! Nekeme az a "DH gép" nem tatszik olyannyira, nem is tekintek rá bicikliként! :) A többieknek köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 13. 17:41
 9/12 A kérdező kommentje:
"Díszteleszkóp" hát öregem képzeld elég fasza rugózása van.
2013. márc. 13. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nem nevetek, csak döbbenten ülök itt. Próbáltál valaha 30 ezer feletti bringát? Ültél már Trabant után Audiba?
2013. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!