Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cruisert vagy fixit vegyek?...

Cruisert vagy fixit vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ég és föld a két bicikli, de viszont nekem mind a kettő nagyon tetszik. Suliba és munkába járnék vele valamint ha be kéne szaladnom a városba (pl. városháza vagy csak plázába..) akkor oda is biciklivel mennék.


A fixitől azért tartok úgymond mer szerintem nem magyar utakra tervezték az outi kerékpárokat... (kb. a vesekövemet is kirázná:D)


Szerintem mind a két keró mellett lehetne érveket és ellenérveket felhozni.. én csak simán arra vagyok kíváncsi, hogy te melyiket választanád.


2013. jan. 23. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
az megértem ha egy porséra mondják, nem magyar útra való, de egy biciklivel ki lehet kerülni a kàtyúkat...
2013. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy hol laksz de én debreceni vagyok és csak a kátyúk lennének a legkisebb gondok! :D olyan XXL méretű repedések/törések vannak az úton, hogy kb. a járdán is folytatódik.. nem nagyon lehet őket kerülgetni!


De a kérdésemre válaszoljatok lécci! :)

2013. jan. 23. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű kátyúkat kerülgetni, miközben 50-nel döngetnek melletted az autók...


Kérdező, eldönteni nem fogja helyetted senki. Sokan járnak outival/fixivel a leharcolt magyar utakon is. Meg lehet szokni. Persze a cruiser kényelmesebb, cserébe lassabb és a bonyolultabb konstrukció miatt a fenntartása is drágább. Neked kell eldöntened, mi a fontosabb, a kényelem vagy a sebesség.

Személy szerint én montival járok mindenfelé, de ha ezek között kéne választanom, valszeg cruisert vennék. Nekem a kényelem fontosabb :)

2013. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem is kell minden kátyút kikerülni, de az isten szerelmére outin ugyan úgy duplafalu felni stb stb mint montin, nem befolyásolja sokban a strapabírását a keresztmetszet...

ha nincs benne tapasztalatod, divatból ne vegyèl fixit, mert egyrészt lehet egy hónapon bellül megutálod, sött tulajdonképpen jóformán újra meg kell tanulnod vele biciklizni, én pesten rakoma fixet, ha itt tudom kerülgetni a durva kátyúkat akkor bárhol.

2013. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem divatból akarok fixizni, hanem azért mert tetszik! :)


De amúgy a cruiser mellett döntöttem! Milyen lakatot vegyek hozzá? U vagy láncos lakatot?

2013. jan. 23. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Én fixit vettem volna a helyedben, szerintem macerásabb a cruisert karbantartani, ha sokat jársz vele, esőben, meg télen is használod.

Ha teheted, vegyél mindkettőt és ne hagyd sokat egy helyen, lehetőleg bekamerázott helyen lakatolj. Ajánlom a Tolvajkergetők lakatteszt videóját youtubeon megnézésre.

#4: "nem befolyásolja sokban a strapabírását a keresztmetszet..." Állj be a sarokba és szégyelld magad! Ilyet mondani...

2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na vettem egy kryptonite keeper 1015 láncos lakatot (külön álló lakattal, nem integráltal) és egy kryptonite trek U lakatot! :) Remélem nem lesz vele gond! Már ma tekertem vagy 25km et így hóba is! :)
2013. jan. 23. 20:19
 8/8 krunpli007 ***** válasza:
fixit,,,,én is debreceni fixis vagyok
2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!