Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Szinte csak városban közlekednék, terepre nem mennék vele, esetleg túrákra(aszfalton!), nagyon gondolkozom hogy egy országútit,esetleg egysebességes kerékpárt kéne venni.

De egy szakértő ismerősöm nagyon nem ajánlja városba az országútit, a városunkban nem vészesek az utak, kevés a kátyú, gödör stb...

A másik ötletem hogy egy használt országútiból építeni egyet, csak hogy nem értek annyira a biciklikhez.

186 cm vagyok, és max. 75.000 Ft-ot tudnék rákölteni.

Ilyesmire gondolok: [link]



2013. jan. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hozzácsapsz 4000ret és egyben megtudod venni...
2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem túrákra nemjó a single speed, én ajánlok akkor legalább egy trekking-et. De amúgy outi párti vagyok.


[link]

2013. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg: [link]
2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egysebességes jó túrázni nagyon, de hegyes völgyes úton kellemetlen, az hogy országúti nem városba való, szerintem az is nézőpont kérdése, nem mindegy, hogy egy 70000res gépről beszélünk, vagy egy 1.5milliós...
2013. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Merida kalhari 4

Nagyon jó, olyanom van, nem is olyan drága csak az mtb

2013. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!