Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?...

Milyen biciklit vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
olyan biciklit szeretnék venni,ami jó dirt/street-re,gyorsan gyorsul aszfalton,ami nem törik szét 1 méteres ugratón,ami jó túrára,szép,váltós és könnyű (meg lehetőleg olcsó.)Én eddig a Magellan Polarx-re és Kross Hexagon-ra gondoltam,ez jó,vagy inkább valami más kéne?
2012. okt. 17. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre legalább 3 biciklit kell venni. Street biciklivel túrázni igazi kihívás volna. Olcsó pedig mégannyira nincs.
2012. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -Fremen- ***** válasza:

A kettő közül midenképp a magellan.

Nem rossz felszerelés, de a teleszkóp nem az igazi, valószínűleg majd gyakran kell szervizelni vagy cserélni kell. Akit nagyon zavar, az egyből cserélte, csak egy jó teleszkóp majdnem annyi lenne mint az egész újonnan. Nem is tudom, hogy boltokban találsz-e ilyet, valószínűleg használtan érdemes keresgélni ha amúgy is kezdő vagy meg olcsón akarod.

Például ez egész jónak néz ki 85ért:

[link]

A teleszkóp, az agyak, a váltó, a fékek, gumik jobbra vannak cserélve, mellesleg a színe se gagyi.


Arra a felhasználásra jó, amit te akarsz, de inkább csak kezdő szinten. Annyira nem kell foglalkozni azzal, hogy mások mit mondanak, mert olyan bicikli úgysincs ami mindenhova tökéletes, meg amúgy is mindenkki a populárisabb termékek felé húz. Szóval kompromisszum mindenképp lesz benne. Csak egy gyorszáras nyereg kell bele, meg arra számítani kell hogy aszfalton meg úgy általában nehezebb tekerni, ha 2.25nél vastagabb, tapadósabb gumik vannak rajta.


Ha keményen fogod döngetni akkor lehet hogy gyenge lesz a kormány és a szár, ha Vfékes, az is, sőt, lehet hogy az agyak és felni is.

Szerintem neked az lenne a legideálisabb, amit linkeltem, nem a legolcsóbb, de használható is cserébe. Ahogy nézem a nyereg is gyorszáras, és a gumik se túl vastagok, tehát azzal se kell bajlódnod. Igaz kicsit kopottak majd valószínűleg cserélni kell.


Van még itt szintén egy érdekes ajánlat 150ért:

[link]

Viszont nincs semmi részlet, annyit látni, hogy ezen már elől is van váltó (ami szerintem kb fölösleges még túrázáshoz is, de ha úgy tetszik...), aztán van benne egy marzocchi drop villa, bikepositive felni és kb kifújt, a többit nem lehet ránézésre megmondani. Ez szerintem fölösleges lenne neked, ennyiért már normálisabb össteleszkóposat is kapsz.


A többi csak egysebességes volt meg SZERINTEM gagyibb telókkal amit ÉN nem vennék meg.

Ez csak az én véleményem, kérdezd ki másokét is, ha nem elég.


Ha valami kérdésed lenne, megkereshetsz privátban.

2012. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!