Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?...

Milyen kerékpárt vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy olyan gépet szeretnék, ami turista és dűlőutakon is jól teljesít.

Erdőbe nem mennék tekerni...


és sportosabb modellt szeretnék. Országútit, ha bírja az ilyen típusú utakat is, ha nem akkor valamilyen mtb.


2013. jan. 11. 11:12
1 2 3
 21/22 Linkoln ***** válasza:

Az amúgy tényleg nem rossz, bringa úton. Én outival versenyzek, kedvencem az időfutam főként arra edzek, még is sok időbe telt míg 55-el tudtam sprintelni, de én bringa úton még nem próbáltam :D Itt mondjuk csak 1 van. és az is jó rossz minőségű. Mielött azt gondolnátok a hangvételemből hogy 60-65-el tudok sprintelni, nem, nem tudok, 55 is alig megy :D 57 re jön ki az átlag, szélcsendben.

Továbbra is az outit preferálom, de az igaz hogy sok vázat, villát úgy terveznek hogy nem fér be 28mm-es gumi, arra figyelj. Amúgy, az hogy hány barra pumpálod is sokban meghatároz. 5 alá nem érdemes menni, de 5 baron nem annyira ráz. 12-n, eléggé kellemetlen áttekerni egy kilóméteres kockaköves útszakaszt :D

2013. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
háát figyike , a lényeg hogy legyen legyen kerreke
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!