Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?

Milyen kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés
Most készülök kerékpárt venni, ehhez kérnék tanácsokat. Falun belül használnám leginkább, de néha közúton vagy esetleg földúton is. Olyan női vázas kerékpárt keresek, amire előre és hátra is lehet gyerekülést tenni.
2012. jan. 19. 12:26
 1/4 -Fremen- ***** válasza:
Szerintem ha olcsó bicikli kell, és a földút nem rázós, akkor nem kell MTB("montembájk"). A legtöbb egyszerű városi biciklire felszerelhetők ezek, de ha kicsit több a keret rá, egy MTB általában erősebb és vastagabb gumi van rajta(nehezebb kicsit tekerni is). Ha egy közeli bicikliboltba ellátogatsz és elmondod az elképzelésed, biztosan összeszerelik, ha senki sem ért a családban hozzá.
2012. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Trekking biciklik,esetleg valami erősebb,'montisított' országúti.

De neked sztem a trekking a legjobb,ajánlom pl. a Merida Juliet-t,az elég jó.

2012. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. jan. 20. 05:35
 4/4 -Fremen- ***** válasza:

Igen, attól is függ, milyen távolságokat tennél meg, és milyen úton, az országútit könnyebb tekerni, és nem hiszem hogy a gyerekkel együtt nehezek lennétek, de szerintem földúton nem jó, és ismerve a vidéki autóutakat, inkább hegyitúrához hasonlít az út minősége.


Szerintem ezek ideálisak lennének:


[link]


[link]


Magyar termékek, tehát jó az alkatrészutnpótlás, szerviz, a Gepida szerintem kicsit jobb, ami az árán is látszik, valószínűleg arra is felszerelhetők, amiket mondtál.

2012. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!