Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?...

Milyen kerékpárt vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy olyan gépet szeretnék, ami turista és dűlőutakon is jól teljesít.

Erdőbe nem mennék tekerni...


és sportosabb modellt szeretnék. Országútit, ha bírja az ilyen típusú utakat is, ha nem akkor valamilyen mtb.


2013. jan. 11. 11:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

köszi :) lehet hogy országútit veszek.


de a merida espresso sem lehet rossz ;) a testtartás miatt választottad a meridádat? vagy miért?

2013. jan. 11. 14:36
 12/22 Dogmatix91 ***** válasza:

megláttam a boltban és beleszerettem :D Alapból singlespeedet akartam, utálom a váltós bringákat, mindig után kell állítani, egy egysebességet talán nem is akarják annyira ellopni. Letisztult, szép bringa. Túrázásra azért váltósat vegyél. Emelkedőn szembe szél kombó azért megizzaszt rendesen így váltó hiányában :D Amúgy én is gondolkoztam még országútiban csak amikor vettem akkor nem találtam olyant amire azt mondom, hogy megéri az árát, építeni meg nem volt se helyem, se időm :S

Off: Ajánlom megnézni a Line of Sight című filmet, nagyon jól visszaadja a fixisek életérzését :) elmebeteg állatok :D

2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
elég oldschool-os vagyok mindenből, van egy remekül felújított 1 sebességes, kontrás, csepel tura kerékpárom, nyáron szoktam vele a hangulat kedvéért túrázgatni, pár hasonlóan őrült haverral, az áttételt nem tudom most így fejből, de apám közhasznúnak hívja:) Simán beszoktam vállalni velencei tó köröket, 2 napos balaton kört, pesti túrázgatásokat.. szerintem az, hogy túrára kötelező a váltó, függ attól, hogy kinek mit jelent a túrázás... amúgy van egy fixim azt használom hétköznap városban, meg most volt egy merida mtb-m ha terepre mentem(turázgatós terepre) akkor azzal, de most azt eladtam, mert elég magyar imádó vagyok, és most egy nopeusról álmodom:) sejtem, hogy egy vacak lesz, de magyar:P
2013. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
sztem egy országútit veszek, csak majd idővel szerzek rá szélesebb gumikat :P
2013. jan. 11. 15:10
 15/22 Dogmatix91 ***** válasza:
feltéve ha befér a villa közé :D Bakonyba én pl nem szívesen mennék el egy egysebissel :D Ha országútit veszel akkor vagy 1 hét alatt megutálod egy életre, vagy megimádod :)
2013. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
200 ból már kapsz használtan cyclo crosst, azt használhatod könnyű terepen is, meg országúton is...
2013. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Linkoln ***** válasza:

50-55 olya áttétellel sem túl baráti, ha annyival tudsz sprintelni, akkor már te is beletartozol a nem vagy tekintettel a körülötted levőkrebe.

Bár én aztmondom jogos. Autók nagy helyet lefognak, bringa nem, és autó gyorsan megy akár város, akár országút. Az út nem a gyalogosoknak való.

2013. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem városban tekerek úgy. Bringaúton meg ne legyen gyalogos, ahogy bringasávba se autós. Nem szoktam cikázni az autók között, de ha rámegyek az autóútra a városban akkor nem 20szal fogok nézegetni mert ledudálják a fejemet (mellesleg teljesen jogosan)
2013. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Dogmatrix: hányas áttételben nyomod az 50-55öt?
2013. jan. 13. 12:40
 20/22 anonim ***** válasza:
48 16 ot írt egy lappal ezelőtt
2013. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!