Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Utcán farolgató kerékpáros...

Utcán farolgató kerékpáros ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lakik az utcában egy 20 év körüli gyerek, aki állandóan befarol a kerítések előtti földre, ezt az utcában többnyire gereblyézéssel tartják szépen, csak ez a kis köcsög heti több napon szinte minden helyre befarol, felcsapja a földet a kerítésekre, meg volt ahol a haloween dísztököket törte össze.

Már szóltak rá szépen meg kiabálva is, mi legyen a következő szögesdeszka?


2012. okt. 24. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
fejbe rúgni hogy csak kongjon az az üres feje :D Na nem adok halál tuti tippeket (az ilyet jobb személyesen :) Amúgy követed a tökit, megvárod míg valahol lezárja a biriglit és ott kirugdosod a küllőket, lenyúlod a nyerget stb... legyél kreatív :D
2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
amikor legelőször szóltatok rá akkor kiabáltatok vele vagy csak szépen megkértétek? mert ha kiabáltatok volna vele akkor megértem hogy azért is csinálja. én egyszer szépen jöttem a motorral az utcába (nem vagyok ilyen fogyatékos mint ez a gyerek) és azzal fenyegettek hogy ne menjek arra mert kihozza a vascsövet és leüt. Ekkor először szólt rám. hazamentem letettem a motort és vissza mentem mondtam neki hogy most hozd ki a vascsövet. tovább nem írom(de nem hozta ki azt a híres vascsövét) :D És akkor 2 hétig úgy szaladgáltam az utcába hogy levettem a kipufogót a simsonról :D
2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Először szépen lett neki szólva, később lett lekiabálva a feje (amikről én tudok, de lehet, hogy más is szólt már neki korábban... hosszú az utca)
2012. okt. 24. 23:03
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb szép formájú, nagyobbacska köveket kitenni a föld szélére? Mutatós is, és a parkoló autók és faroló biciklisek ellen is hatékony. Alacsony, 30 centis kerítést is lehet tenni, és kiskertet csinálni.


Az a baj, hogy minden ilyen tüskés megoldásnak "áldozatul" eshetnek kisgyerekek, ártalmatlan kutyák-cicák. A szél vagy állatok széthordhatják, és bosszúságot okoz normális bicikliseknek. Szerintem sokkal hatékonyabb, ha agresszióra nem agresszióval válaszolunk, csak valami olyan trükkel, ami megszünteti a problémát, és nem megtorolja.

2012. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha elkapjátok légyszi nézd meg milyen külsője van, mert én alig farolgatok és így is kopik rendesen:D

Egyébként szerintem is el kéne kapni biztos laknak az utcába jó erős férfiak és mikor arra jön elkapjátok. Az se lenne rossz ötlet, ha hazáig követnétek és ha mondjuk a szülőkkel él megmondani neki mit tett a kisfiuk hátha ellátják a baját.

2012. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 -Fremen- ***** válasza:

Királydinnyét kell vetni oda, ahol farolgat. De szerintem ez nem az a fajta gyerek lehet, akinek szép szóval lehet magyarázni, amíg vér nem folyik, addig meg nem érdekli a rendfenntartókat.

A királydinnye azért jó mert a kocsit nem lyukasztja, de a biciklihez elég erős, "te meg nem tehetsz róla hogy ott nőtt ki".

2012. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 -Fremen- ***** válasza:
Meg persze ha nem kapu előtti részről van szó (autókijáró) akkor kerítést kell odarakni. Ha keresztülbukfencel rajta, az is elveszi a kedvét tőle. A köveket csak egyszerűen arrébb dobálná.
2012. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Rajzszöget simán tegyél oda, a többi kerékpáros ha normális, úgyis az úton megy, tehát csak őt fogja veszélyeztetni. Kemény kötésű kutyák is véletlen kiszabadulhatnának pont akkor:) Ajánlanám még, hogy húzz ki damilt, de biztos feljelent, ha elesik és lehorzsolódik a térdecskéje. Bicikilijét ha kinthagyja, simán meg lehet szúrni. Végső megoldás lehet egy ilyen kisebb kis kerítés, amit kutyák ellen is szoktak tenni a virágoskertekbe. Esetleges pszichológiai megoldás: mindenki aki észreveszi szomszédok menjenek ki, mutassanak rá és röhögjenek szó nélkül folyamatosan rajta.
2012. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!