Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Utcán farolgató kerékpáros...

Utcán farolgató kerékpáros ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lakik az utcában egy 20 év körüli gyerek, aki állandóan befarol a kerítések előtti földre, ezt az utcában többnyire gereblyézéssel tartják szépen, csak ez a kis köcsög heti több napon szinte minden helyre befarol, felcsapja a földet a kerítésekre, meg volt ahol a haloween dísztököket törte össze.

Már szóltak rá szépen meg kiabálva is, mi legyen a következő szögesdeszka?


2012. okt. 24. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Majdnem. Szórj ki rajzszöget, estefelé. 50 Ft csomagja, és többet az életben nem megy arra.
2012. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most kell a rózsákat metszeni, a lemetszett ágak tüskéi pont jók oda.
2012. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos a rajzszög nem megy át a külső gumin. De a rózsatövis nem rossz ötlet. Vagy egyszerűen valaki nyakoncsípné és elbeszélgetne vele.


Az a baj, hogy a neveletlen gyereknél inkább a szülők érdemelnének 2 nagy büdös pofont!

2012. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Most elképzeltem, hogy egy 20 éves gyerek faralgat a 12 ezer forintos biciklijével. Vicces látvány lehet.
2012. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
A hosszabb szárú rajzszög átmegy a külsőn - én is káromkodtam már eleget miatta. Szóval ha mással nem szeretnél kiszúrni (szó szerint) :) csak vele - és legyen ez így, akkor őt kell elkapni, nem ezt-azt kiszórni, amibe más is beleléphet/belemehet.
2012. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a szó nem használ, se szépen se hangosan, fenyegetve.
2012. okt. 24. 17:43
 7/18 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 lee12 ***** válasza:
kapd el a kölyköt és verd meg(nálunk itt kb mindenki ezt tenné ha ilyen fogyatékos ember lenne a kölyök hogy a szép szóból sem ért )
2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A királydinnye nem járja, először azért, mert nagyon szúr, van a telken (szélén) de szedje az akinek két anyja van.

A másik az, hogy ez az utcabéli kerékpárosokat is fenyegetné.


Gledítsia tüskére gondoltam valamibe belerejtve, ami arra ingerli, hogy átmenjen rajta.


Valami ötlet?

2012. okt. 24. 18:26
 10/18 anonim ***** válasza:
A királydinnye lesz a nyerő, csak oda szórd el ahol mindig farolgat. Biztos van valamilyen nyoma az út szélén.Ledobsz pár ilyen szúrós vackot (pl egy kis kupac földbe ami készteti majd hogy belemenjen)és előbb utóbb csak belemegy. Ha meg megfoltozza a gumit, megint kipakolod a cuccot és egy idő után majd ráun a defektjavításra.
2012. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!