Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX! Srácok, késő van már...

BMX! Srácok, késő van már elkezdeni? 21/L

Figyelt kérdés
21 éves csaj vagyok és beleszerettem a bmx-ezésbe... próbálgattam már haverok bicóján, és azt érzem, hogy el akarom kezdeni, de félek h már öreg vagyok ahhoz h most induljak neki.. szerintetek??
2012. szept. 6. 03:08
 1/5 nevem-senki válasza:
Soha nem késő elkezdeni. :)
2012. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Fremen- ***** válasza:
Nem lehet tudni, mi rejtőzik benned, sosem késő elkezdeni semmit, főleg ha hobbiból csinálod. Persze nem árt, ha van egy jó súly és edzettségbeli adottságod, ami lányoknál ritka, ha így lenne, előtte kell kicsit alakítani magadon.
2012. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát sajna elég vékony vagyok, szóval kicsit nem ártana akkor rágyúrni a dologra előtte :)
2012. szept. 7. 21:00
 4/5 -Fremen- ***** válasza:

Ha túl nehéz vagy(az izomzatod kevés a hájhoz képest) akkor a mozgásod gyenge, ha meg túl vékony vagy, lehet hogy nehéznek fogod érezni a BMXet (11 kiló felett).

Érdemes kicsit futni, vagy guggolni, hátra edzeni, szerintem ezek lesznek az első 1-2 hónapban, ahol érezni fogod a terhelést. Figyelni kell az étkezésre, alvásra is mellette stb, ha nincs sok ismereted az ilyesmiről, írhatok általános tippeket. Ha korábban sportoltál már komolyabban, akkor lehet, nincs rá szükséged.

2012. szept. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a tippeket nagyon megköszönném:))
2012. szept. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!