Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik jobb bmx:mongoose...

Melyik jobb bmx:mongoose article, culture vagy capture? Másik meg hogy 15 évesen érdemes elkezdeni bmxezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 10:53
 1/3 crudy ***** válasza:
hát én a helyedben alapból nem mongoose-t vennék mert egy raks sz@r, de ha ezt nézted ki akkor már azt mondom h culture. kicsit fiatal vagy ami nem baj mert legalább van időd tanulni de ebben benne van h rommá fogod magad törni, a sipcsontodat átkozni fogd, és eleinte nem fog menni annyira mert ház a bmxhez kell egy fizikum emelet minél magasabb vagy annál jobb
2012. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 metinmester2 válasza:
a 15 ev pont jo es 13 vok es mar tom a tailwip-et majdnem sikerulta hatra szalt csak a bringa a labra estett es szetment a labam:)) de azert tem meg ne legyel ilyen brutal mint en eloszor gyengeb csellekel kezdj pl:banyhap bodyhap manual 90 fok es ijenekkel!!!
2012. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aki mongooset akar venni, főleg article és társai közül, egy kérdést tegyen fel magának: díszbmx-es fa*kalap akarok lenni, vagy egy rendes bmx-es? kicsit konkrétabban: ha streetet vagy dirtöt választod, szedd le a fékeket, kilépőket, minden felesleges szart, ne hagyd gyári állapotban mert égő, főleg amikor valaki azzal akar menőzni hogy fékkel farol a homokban..... másik: én 11 évesen kaptam egy bmx et. kicsi voltam még ahhoz hogy díszbmxesnek hívjanak, nagyon féltettem bicajom, minden full gyári volt kb másfél évig, nem tudtam semmit, idén januárban lettem 14, és akkor mondtam hogy mostmár muszáj kezdenem magammal valamit, kerestem bmx-es gyerekeket, mára sok bmxes haverom lett akik segítenek tanulni, és nagyon sokat elértem már, nem sokára 15 leszek és folytatni fogom, de idén könnyű volt megtanulni a dolgokat 3 évvel ezelőtthöz képest, szóval szerintem jobb ha most kezded el mintha pl halogatod hogy már késő... és tényleg késő lesz mire elhatározod magad :D
2012. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!