Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy ilyen tipusú bicikli...

Egy ilyen tipusú bicikli megfelelne elkezdeni DH-zni? (downhill)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
amennyiben a dh -zás valami belvárosi szánkózódombocskát jelent, akkor igen:) amennyiben hegyekben szeretnél dh -zni akkor ezzel csak a biztos halál várhat rád...
2012. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallod öcsi, a humor kategória az egyéb kérdések között van ;)

Már bocs...

2012. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdező még kezdő, írta is.

Hiába néz ki a biciklid így, attól még jó nem lesz!

2012. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Valor válasza:
Nem, egyáltalán nem alkalmas DH-ra a linkelt kerékpár. Igaz én XC-s vagyok, de tudtommal a kezdő DH-s kerékpárok is többszázezer ft-től kezdődnek.
2012. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez egy egyszerű tesco rugós kerékpár szanaszét fog törni...
2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noskrymo válasza:

Nem kell feltétlenül több százezres bicaj kezdő DH-hoz, inkább legyen merev hátuljú, de stabil, szal vmi erős dirttel is lehet kezdeni, aztán egy freeride, s végül ha bejött a dolog, jöhet a fully, ha ügyesen nézelődsz már 350k körül van új UMF Freddy is pl, de az igaz, ha már elkapott a gépszíj, akkor jön a Demo, V10 és társai, azok pedig millió felettiek :)

Jómagam épp egy Kross Level A6-ot nevelek át lejtőzésre, eddig bírja ;)

2012. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nrkem most egy Dema Bora van sztem az bőven kezdő DH/Dirt feletti kategoria most azzal DH-zok de sztem az neKd is jo lenne :) de ezzel ne nagyon kezd el akkor vegyél inkább egy sima Dirt bicot azzal is szoktsk DH-zni majd átneveled Dh-ra :) de ezzel mennél egy ugratón a Háts

o telod összecsuklana

2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!