Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 18 évesen késő elkezdeni...

18 évesen késő elkezdeni triálozni?

Figyelt kérdés
ha nem 26"-ossal vagy 24"-essel kezdjem?
2012. aug. 10. 20:12
 1/4 Brain Storming ***** válasza:

Dehogyis! Inkább az alkatod a kérdés, nem az életkorod. Biztosan láttál triálversenyeket, és láttad, h milyen alkatú emberek művelik. A "sportág" (ami sztem inkább mozgásművészet!!!:) ) jellege miatt a túlsúly kizáró ok.


Ha előtte BMX-eztél, akkor semmiféle meglepetés nem fog érni!

2012. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
183cm, 64kg.. :D
2012. aug. 16. 13:56
 3/4 Brain Storming ***** válasza:

(Akkor te biciklistől könnyebb vagy , mint én! ):o) )



Ez sztem éppen ideális, mivel akkor relatíve hosszúak a végtagjaid, amivel finomabban tudsz egyensúlyozni és a testsúlyodat áthelyezni.


Mondjuk ez a videó sem igazol engem vissza...:

http://www.youtube.com/watch?v=U0ySBLQVaoY&feature=related


A McDonald"s-os Bringamánia roadshow-ján is egy olyan srác trükközött miközben kommentálta a bemutatót, aki nálam (174 cm) is alacsonyabb volt talán, és fantasztikus kunsztokat csinált. Az biztos, hogy a triálban talán mindennél fontosabb a bicikli egyénreszabott beállítása.

2012. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brain Storming ***** válasza:

A lényeg a spéci bicaj és a gyakorlás - baromi sokat kell esned ahhoz, h biztosan tartsd a bicajt, és iesmikre légy képes:

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=0irN7L..

2012. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!