Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet-e versenykerékpárral...

Lehet-e versenykerékpárral 'durvább utakon' menni?

Figyelt kérdés
..Mert nekem eddig mountain bike-om volt, persze nem mentem vele olyan durva hegyi utakon, erdőben, arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen versenybicaj csak országúton használható-e, meg úgy általában, hogy lehet vele menni, stb.
2012. júl. 4. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

országuti kerékpár tehát főleg országútra van kitalálva...

én szoktam(kell) menni vele, földúton és kavicsos úton, mert a házunktól valahogy ki kell jutni a 3km re lévő bekötőútra... lehet vele menni ilyen utakon is csak piszok kényelmetlen, minden egyes kis kavicsot érzel az alsó feledben...

2012. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a szükség elkívánja(mint az előző válaszolónak is a válaszában olvashatjuk) akkor mehetsz vele, de természetesen nem erre van kitalálva. Tegyük fel, hogy el akarsz jutni A pontból B-be. Ezt 2 úton teheted egy 10km es aszfaltozott úton, vagy egy 3 km es földúton. Akkoris inkább az aszfaltot válaszd
2012. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a touron van, hogy többtíz kilómétereket mennek földúton, macskakövön.
2012. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de amúgy cyclo-cross is létezik ám a világon:P
2012. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naná. Objektíve nézve, amíg tudod tekerni, addig elmegy mindenhol, kérdés, hogy mennyire használ a virsliguminak. A 28-as Continental sportcontact-al szerencsére sehol se kellett ezen nyafiznom, átmegy mindenen :)
2012. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, ha kicsit vastagabb gumit raksz rá, mint pl. az imént ajánlott 28-622 continental SportContact, akkor nem lesz gondod a földúton sem - persze az aszfalt kellemesebb ilyen biciklivel.
2012. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahhoz erősebb felnik, defektnem gumik kellenek (létezik ilyen)
2012. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott , de birja...
2012. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az tökjó, mert a conti SC városban halál, futárkoromban volt ilyenem, ritkaszámba ment az olyan nap, amikor nem kaptam vele defektet pesten.
2012. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!