Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Lidl-ben milyen minőségüek...

A Lidl-ben milyen minőségüek az akcios kerékpár cuccok? (crivit) A Tescos árukkal mindig megszivtam! Ezek is gagyik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 10:33
 1/9 anonim válasza:
0%
Szerinted? :D Én ott nem vennék biciklit a világ minden kincséért sem! :D
2012. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
semmilyen bevásárlóközpontban ne vásárolj ilyen hülyeséget...
2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül biciklis esőkabátot vettem még anno, mivel nem volt 10000 forintom egy "márkásabbra". Azzal meg vagyok elégedve. Hobbi biciklizésre szerintem azok a felszerelések is megfelelőek.
2012. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: komputert azért szerintem, meg egyéb műszaki dolgokat ne ott vegyél. Ha elromlik nem tudnak vele mit kezdeni.
2012. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na vettem pumpát és zseléshuzatot.Holnap vihetem visza a pumpát mert eltört a talprésze,az első használatkor.A nyereghuzat remélem már nemfog meglepetést okozni,bár felvagyok rá készülve.Többet a Lidl-ben sem vásárolok,csak bíztam a Német márkában,de ezekszerint szemetet ők is tudnak gyártani!
2012. júl. 10. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Márkás kerékpárt vásárolj, azzal nem lesz gondod 20 évig .

Ha nincs újra pénzed , akkor inkább használtat keress .

2012. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Nem is Német te hülye! A lidl cég a német de az ilyen termékei mint pl. a zselés üléshuzatok azok ázsiából származnak.
2012. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért írnak ide, hogy ne vegyél kerékpárt.

Szó nem volt róla. Imádom, mikor senki nem a kérdésre válaszol, és elviszik a lényeget gagyiba.


A Lidl nem árul kerékpárt az országban.


Legyünk általánosak kicsit.

A Lidl válogatott minőségi, vagy legalábbis *jobbfajta* megbízhatóbb termékeket árul, mint a tesco.

(* Az olcsó gagyi kínai vackok közül kiemelkedő minőségű szintén kínai, vagy ázsiai gyártók terméke. A lényeg, hogy minőségileg ellenőrzött, kiemelt, "nyugatra" gyártott.)

Pl. a Parkside termékek kiválóak.

(Minden hipermárka" felett áll minőségben.)

annak a silver termékek, amik olcsó kínai dolgok, de többnyire olyat vállalnak be, ami bírja a rendeltetésszerű használat mellett, és normális.

(Lsd pl. konyhamérleg... 5kg-ig mérsz és kész. Nem romlik el hamarabb, mint egy 3x annyiba kerülő márkás mérleg, amibe jó eséllyel ugyan az gyártja az elektronikai részt.)

Ott vannak a W5-ös vegyipari termékek, amik messze jobbak a sok olcsó hipermarketes vacaktól... bár ide ne menjünk el azért...

Vissza a kerékpár TARTOZÉK ÉS KIEGÉSZÍTŐK-höz!!!


Crivit Egy elfogadhatóan jó minőségű kerékpár kiegészítőket/kellékeket gyártó cég. Ár érték arányban kiváló.

Az elektronika, ázsia területéről származik talán, mint minden ilyen 90%-a.

A sisak kiváló minőségű jól illesztett Crivit termék. Árban jó, szerintem a márkás cuccok márkanév miatt drágábbak, de láttam már olcsóbb márkás terméket, ami gagyi volt.

Most, hogy kifogtál egy hibás pumpát, nyilván már tapasztaltad ennyi idő alatt, hogy visszavitted, a blokkal, és szó nélkül kicserélték, vagy visszaadták a pénzed.

Ilyen garancia még a kerékpár boltban sincs. Ott csúnyán néz a kereskedő, vagy ha nem, akkor igyekszik, hogy vásárold már le!


Egy szóval, tapasztalatom szerint a Lidl kiemelkedően fordít figyelmet arra, hogy a "sajátmárkás" és általa forgalmazott termékekből minél kevesebb legyen a selejt. Azaz, jól választanak gyártót.


(Kerékpárt valóban ne vegyél szuper, és hipermarketekben!! ... de nyilván ezt nem is tervezted. (Nincs garancia, csak akkor, hivatalos szerviz szereli össze, persze + pénzért... stb.

Kerékpárból márkást vegyél! A neten kapsz olcsóbban, ami pont olyan kiváló, mint a helyi kereskedőé, aki adott esetben 10-20%-al drágábban adja. A márkást nem a milliós kategóriára értem, hanem olyan 100.000.- körüli használható kategórián... Schwinn, Gepida, kicsit drágább Kettler stb. (magyar-magyar-német)tehát európai márka. Pénztárcától függően! Ha tajvanit akarsz, akkor meg Merida alá nem kell menni...))


Nos ez a 2015-ös helyzet! ;-)

2015. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én több apróságot is vettem a Lidlben nemrég. Pl. pumpát, de nem talpas verziót. Teljesen jól működik.

Crivis sportszemüveg is jó volt, sajnos nemrég elhagytam. Most pont úgy találtam rá a kérdésre, hogy ugyanolyan szemüveget kerestem használtan (ha már maradt két pár lencse pótban). Megdöbbentem, hogy a vaterán 7890-ért is megvették a szemüveget, miközben én akciósan 2500-ért vettem.

A zselés nyeregpárnával van kis gondom. Az eleje folyton eltekeredik, és csúnya. Más bringán is láttam már ilyen szépséghibát.

Ugyanakkor a kéziszerszámot a Tescoban szereztem be. Nem nyüstöltem sokat, de eddig teljesen megfelel az is (szintén a 2000 Ft körüli kategóriából választottam).

2016. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!