Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy mechanikus tárcsafékes...

Mountec kérdése:

Egy mechanikus tárcsafékes kerékpár mennyi pénzbe kerülne átalakítani hidraulikussá? Mindennel együtt cakkon pakkon?

Figyelt kérdés
Mountec
2012. júl. 2. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet átalakítani, új szettre van akkor szükséged (kiv. tárcsa mert az van), az árát nem lehet meghatározni mert márkától, típustól függ, De egy minőségi (pl:Avid BB5) mehás fék jobban megállít mint egy olcsóbb hidrás
2012. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég lesz ha lecserélem a tárcsaféket Avid BB5-re? És azt nehéz felszerelni vagy megtudnám én is csinálni?
2012. júl. 3. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:

könnyű felszerelni és beállítani,azt nem tudom hogy te megtudnád-e csinálni de sok videó van a beállításáról a youtube-on.Szerintem elég a bb5 is mert én egy shimano m-555

használok(hidrás) nagyon szépen megy csak drága hozzá minden 2évente olajcsere + zabálja a betéteket és egy betét 2500-3000 között van, ehhez képest volt szerencsém kipróbálni egy bb5-őt és nagyon meglepődtem hgy mennyire adagolható(avid fr5 karral)és milyen jól megállít,és olcsó fen tartani

[link]

itt van róla vélemény

(nemcsak a bb5 van ami jó, van több is , nézz szét itt a vélemények közt hogy melyikről írnak jókat)

2012. júl. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha én veszek egy olyat akkor fékkarokat semmit nem kell lecserélni csak az adaptert?
2012. júl. 4. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, de adapter alatt mit értesz?

tárcsafék adaptert?: [link]

vagy nyerget:

[link]

2012. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Am a fékkarokat muszáj lecserélni a ha veszek adaptert?
2012. júl. 5. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!