Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki meg tudja mondani hogy...

Valaki meg tudja mondani hogy mi az a rész a biciklin (ez valamilyen védő) ami azért van hogy a lánc ne verje össze a vázat amikor mondjuk lemegyünk a járdáról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 19:33
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
A láncfeszítőre vagy a láncvédőre gondolsz?
2012. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát van a láncfeszítő, ami feszessé teszi a láncot és akkor nem mozog, vagy van a vázvédő ami lényegében egy szivacs tépőzáras cucc ami kb 1500 forint körül kezdődhet... én az egyik haveromnak nemrégen akinek hasonló gondja volt de nem akart rá ennyit költeni, vettünk jó vastag spárgát és jó szorosan körbetekertük a váz azon szakaszát a végeredmény pedig tök retródizájn lett szerintem marha jól néz ki... De ettől függetlenül én a feszes láncra esküszöm:P
2012. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Láncvillavédő

[link]

Pl. ilyen, de olcsóbbak is vannak.

2012. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a láncvillavédőre gondoltam csak nem tudtam a nevét!Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 13. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!