Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tescoba lehet venni kerékpárt?

Tescoba lehet venni kerékpárt?

Figyelt kérdés

évekkel ezelőtt voltam utolján akkor még lehetett.


Ja és érdemes ott venni vagy inkább ne?


2012. máj. 30. 22:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Használtan egész jókhoz hozzá lehet jutni. A tescoban meg nagyon szar minőségű kerékpárklónokat árulnak.
2012. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

40 ezerig kb ez fér bele.

[link]

2012. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt most jegyezd meg: HIPERMARKETBEN SOHA, SOHA! NEM SZABAD BICIKLIT VENNI!! (teszkó,öson, és társaik)
2012. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a legjobban hozzáértő ismerősödet, és kérj segítséget tőle, hogy jó használt biciklit tudj venni. Azok sem feltétlenül néznek ki lepusztultnak, sok szépen fel van újítva. Gyakran a régi alkatrészek még használtan is tartósabbak, mint az újak. Nekem 3 biciklim van, mindhármat használtan vettem (vagy főleg használt alkatrészekből lett külön nekem építve).
2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 claidheamohmor ***** válasza:

Lehet, de nem szabad. De már többen is írták. Nem szabad. Soha.

Biciklit kerékpárszaküzletből (ha még új vagy a témában. Tapasztaltabbak persze tudnák árnyalni a képet, de ahogy tankönyvből nem tanulsz meg autót vezetni, biciklit sem tanulsz meg választani a gyakorikérdéseken. Kell a rutin).

Ennyi.


Még egyszer leírom azért, amit már írt itt más is: hipermarketből soha ne vegyél biciklit!

2012. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

egy ismerősöm van aki biciklivel foglalkozik és árul is de egyszer már átvert.:D

Ha mondanám neki segítsen biciklit választani erőltetne hogy tőle vegyek.

2012. máj. 31. 21:41
 17/31 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beszerzek egyet a vaterárol.aztán majd meglátom hogy megbánom e..
2012. máj. 31. 21:49
 18/31 claidheamohmor ***** válasza:
Simlis ismerősöm nekem is van, nem üzletelek vele. Ennyi. :)
2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

Nagyon el van terjedve az a dogma, hogy hipermarketekbe kerékpárt soha, pedig ilyen formában baromság. Az emberek többsége még ma is arra használja a kerékpárt, amire való, azaz jellemzően aszfalton eljutni A-ból B-be, akár konkrét céllal, akárcsak egy kis mozgás erejéig. A kerékpár tök egyszerű szerkezet, egyszerű alkatrészekkel, nem sok mindent lehet elrontani rajta. Ha Neked nem a fenti célra kell a kerékpár, hanem pl. terep, hegyi ösvényen csapatás, ugratások, trükkök, netalántán hiperkönnyű országúti, az már a sport kategória, még ha hobby szinten űzik is. Ezeknél olyan igénybevételek érik a kerékpárt, amik marhára nem rendeltetésszerűek, így erősebb, könnyebb, és jobban összerakott anyagok kellenek. Ezeket egy hipermarketbe biztosan kapod meg. Tehát onnan valóban el lehet felejteni a teleszkópos, tárcsafékes stb. bicikliket, mert ezek az alkatrészek az igazi formájukban nem olcsók. Azonban ha Neked mezei használatra kell, akkor egy sima merev teszkós biciklivel nem lehet gondod, ráadásul az is kielégíti az egyszerű igényt.


Ami a hipermarketek ellen szól a mezei bicikli kapcsán, az amit előttem is írtak, hogy ott nem lesz hozzáértő eladó, aki segítene a legfontosabban, hogy típust és vázméretet válassz. Az ár viszont nagy úr, és ez az ami odahajtja a népet. Én javaslom, hogy gondold át, milyen körülmények között, és mire kell, nem csak most, hanem a jövőben is. És dönts az alapján. Ezzel párhuzamosan persze nézz szét a használt piacon. De ne csak vatera és társai, hanem a kerékpáros oldalakon is vannak hirdetések, valamint ezeken az oldalakon, fórumokon, akár a konkrét hirdetés és kerékpár kapcsán is feltehetsz kérdéseket. Elég segítőkész a társadalom. Ugyanakkor próbáld mindig figyelembe venni, hogy aki segít Neked, az mire használja a bringáját, és Te mire szeretnéd, mert az igények teljesen eltérőek lehetnek. Röpködnek a tízezrek, és ne költs olyan alkatrészre, amire semmi szükséged.

2012. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Sima betonúton használnám a bringát.de azért a kátyút bírja ki:D
2012. máj. 31. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!