Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tescoba lehet venni kerékpárt?

Tescoba lehet venni kerékpárt?

Figyelt kérdés

évekkel ezelőtt voltam utolján akkor még lehetett.


Ja és érdemes ott venni vagy inkább ne?


2012. máj. 30. 22:40
1 2 3 4
 1/31 dirtboy ***** válasza:

lehet venni

hogy érdemes e?

hát azt nem tudom,attól függ mire kell.

komoly biciklik nincsenek ott,legalábbis én még nem láttam.

2012. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

napi kb 20-40 kilométer bicajozásra használnám..

azért a tescora gondoltam mert ott biztos van olcsó.

2012. máj. 30. 22:51
 3/31 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor összesen 20-40 km-t letekerhetsz vele, de a következő 20-40 km-nél szétesik!


(Nekem a pedál konyult le rajta, majd ki is esett. Vissza nem lehetett tekerni és hát távol otthonomtól történt.

Azóta csak boltba menni használom. Túrázni vettem minőségit...)

2012. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlható a Tesco kínálatából a 14 ezer forintért kapható elől-hátul lengéscsillapítós full extrás monti.


Ha amolyan parasztbicikliként akarod használni, akkor vegyél. Nehéz lesz, gyenge minőségű, de olcsó. Nem vedd készpénznek a gyors szétesésről szólót, de az biztos, hogy ha kilométerórával szereled fel, nem fog átfordulni 99999 Km után.

2012. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Tescóban bringát venni olyan, mint autópályán biciklizni. Lehet, de nem szabad :) Na jó, ez talán túlzás, maradjunk annyiban, hogy nem arra találták ki, és nagyon nem jó ötlet :)


Kezdjük azzal, hogy ugye ott szuper "árérzékeny" cuccokat árulnak, amiket a leghulladékabb alkatrészekből dobtak össze... a villantási együttható számít, tehát van tárcsafékes, első telós, hátsó rugóstagos bringa 40-ért, miközben a három alkatrészből külön-külön nem kapsz rendeset ennyiért. Rendes bringán masszív fémből készült alkatrészek ezeken műanyagból vagy fémlemezből vannak, garantált a nyúlás, csavarodás, törés. Hozzáértő eladóról, aki elmondaná, mi mire való, segítene megfelelő bringatípust, vázméretet stb. választani, ne is álmodj. Üzembehelyezéshez viheted külső szervizbe, de jobb helyekről el is hajtanak ezekkel a vackokkal, nem hülyültek meg ők sem, tudják, a garidő lejártáig kétszer leamortizálódik.


Szóval maradjunk annyiban, hogy nem, a Tescóban nem lehet venni kerékpárt. :) Ha jó bringát akarsz, vegyél bringaboltban. Ha szorít a pénz, vegyél használtan.

2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Csak ott ne.
2012. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Alex Fly ***** válasza:

nem.

Amit ott árulnak az KLT, azaz kerékpárnak látszó tárgy -valójában ipari hulladék.

2012. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Kötelező irodalom:

[link]

2012. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nekem normális férfi bicikli kéne 40 ezerig.és nézzen ki jól ne valami lepusztult örege bringa legyen.:D


Ha van tippetek légyszi adjatok linket.köszönöm


Ja a grando.hu-n találtam párat azok megbízhatóak?

2012. máj. 30. 23:24
 10/31 Krisz85 ***** válasza:

KLT-t (kerékpárnak látszó tárgy) - ahogy bringás berkekben hívják, vehetsz, de szerintem ha leveted magad a 9.ről a végső hatás és veszélyfaktor is ugyanaz. Az nem kerékpár, inkább mondjuk úgy összetákolt alu csövek. Sajnos, vagy nem sajnos, minél drágább egy bicó, annál jobb is. Sajna amig Magyarországon a státuszszimbólum a merci meg a bmw, addig ez így is lesz, de eljön még a 800 Ft os benzinár ideje, és akkor fordul a kocka. Viszont azt is megértem, hogy sokan nem szeretnek bringázni itthon, ilyen utak és közlekedési morál mellett nem is csodálom, bár bringás vagyok elismerem hogy egy két idióta bringást el kéne csapni, védőfelszerelés nélkül masíroznak a kocsisorok között, de nem baj kell a friss donor :-)


Tehát nem, én azt mondom gyűjts még rá lóvét, olyan 150.000 ig, és úgy vegyéls és valami normális óriás lánclakatot hozzá, hogy el ne lopják a sodrony lakatot el lehet vágni a nagy fémet is el lehet csak 6x tovább tart.


üdv

2012. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!