Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék versenyszerűen...

Szeretnék versenyszerűen biciklizni. Milyen bicajt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. 12 éves. Késő ilyenkor elkezdeni?
2011. nov. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd a klub ad,vagy javasol.
2011. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen kategóriában?
2011. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen kategóriák vannak? :D Nem vagyok túl okos még. Hát én arra gondoltam, hogy aszfalt úton, hosszú távokat. Vagy nem is tudom :)
2011. nov. 27. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért keress egy klubbot.
2011. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan is ? :) És mi kell ahhoz, hogy csatlakozhassak egy ilyenhez?
2011. nov. 27. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában betöltött 18 életév, ha nem vagy ennyi akkor minden közös tekerésen szülői felügyelet. Versenyeken pedig írásos szülői beleegyezés, hogy ha valami történne veled, ne a klubbot terhelje a felelőség! Továbbá vannak olyan klubbok, ahol kell tagsági díjat fizetni, de a legtöbbnél nem kell. Amit viszont elvárnak, hogy ismerd a KRESZ-t! Erre külön hívom fel a figyelmed, mert ha városi fogalomban, mikor a csapattal vagy valami olyat csinálsz, ami veszélyes akkor könnyen kidobhatnak. Általános kerékpáros felszerelést is elvárják általában (sisak, első-hátsó lámpa,...szóval minden amit a KRESZ előír a kerékpárosoknak). Ja, meg ugyebár ha van egy szervezett túra akkor általában ha esik, ha zúg arra el kell menni. Nincs olyan, hogy nincs kedvem és nem megyek el. Ha versenyezni akarsz, akkor mindenképpen egy versenyképes kerékpár kell. Kb. 130.000FT fiatalok részére. Rendszeres edzés és alapfokú értés a kerékpárokhoz. A rendszeres edzés viszont a tanulás rovására is mehet az esetedben. Még a kerékpárra visszatérve...Tényleg jobb, ha miután megvan a kiválasztott klub azután veszel egyet. Akkor ők is tudnak ajánlani neki kerékpárt. Nem késő 12 évesen elkezdeni, bár szerintem még abban az életkorban vagy, hogy nagyon nehezen vagy abszolút nem fogsz találni klubbot ahova be is vesznek. Kivéve ha a környékeden van valami olyan hely, ahol utánpótlással foglalkoznak.
2011. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt egy egyesület például:

[link]

2011. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!