Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen BMX-t vegyek?

Milyen BMX-t vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából még sosem BMM eztem, egy haverom szerint mongoose logot kéne vennem,szerintetek?
2011. okt. 15. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

attól függ mire.

pl a mongoose egy közkedvelt márka flatlandre, az alapfelszereltsége is olyan, de pl a swinncsepel inkább dirt/street, wagy ott van a wtp ami egy profi flat/street drága kiadásban. ha olcsót akarsz akkor 50fölé ne menj, persze az alkatrészek között meglehet lesz cserélendő.

pl a mongoose alapból kicsi fogaskoszorúval jön ki és sokkal könnyebb, lehet vele aszfalton figurázni, swinncsepel meg nehéz és böhöm hajtótárcsája van, tehát inkább dirtre való. én e kettő között válogatnék, vagy vannak olcsón használtak, esetleg előtte mindenképp egy testbike idetartozó rovatát nézd meg, ott írnak jellemzést biciklikről

2011. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őöö, streetre venném, nagyon sok minden olvastam, mindenhol megoszlanak a BMX ekről a vélemények, én 50 000 Ft-ot tudnék rászánni.
2011. okt. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!