Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bukót vegyek?

Milyen bukót vegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap bringával járok be suliba, és mivel jön a tél, elhatároztam, hogy biztos ami biztos beszerzek egy bukót, DE! Hétvégente/amikor van időm, el szoktam menni a hegyekbe dh-zni, szóval a kérdés az, hogy vegyek egy "sima" sisakot, vagy egy fullface-t - nem gázos fullface sisakban mászkálni városban? válaszokat előre is köszi:)
2011. okt. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha DH/FR bringád van, akkor sztem nem gáz a fullface.


Itt a környékünkön van egy muksó, aki trekkinggel, meg outival nyomja felváltva, minden reggel fullfaceben. Na az már azért egy kicsit vicces. :)

2011. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Sport MTBvel járok full faceban. Főleg azért mert ha megyek, általában köves, gödrös, poros utakra. Engem kicsit zavar, hogy utánam néznek az utcán néha. Pedig nem is tuják, hogy ősszel meg télem milyen jó :P Na, de szerintem vegyél FullFace-t! Kényelmesebb is szerintem, mint a rendes sisak, és biztonságosabb is.
2011. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek a választ:) ment a pacsi:)
2011. okt. 8. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:

nézd, én a helyedben nem foglalkoznék ilyenekkel

ha szerinted megéri azért egy divatosavbb sisakban járni hogy összetörd az arcod, mert feleannyian néznek meg benne, akkor jobb ha nem bukósisakot veszel, hanem lopakodó biciklit álcahálóval, esetleg predatoros láthatatlannátévő mezővel.


az emberek akkor is megfordulnak mögötted ha már kicsit másképp nézel ki mint az átlag

ha a bicikli az életed, akkor vállald fel, aki vagy, és ne hagyd betörni a fejed

2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DEJÓÓÓÓÓ!!! EZ FURA ÉN IS PONT ÍGY VAGYOK EZZEL ÉS 2-3 HETE VETTEM EGY FULLFACE BUKÓT!!!
2011. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!