Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukót vegyek?

Milyen bukót vegyek?

Figyelt kérdés
Márkára,típusra gondoltam.15-35e forintot szánnék rá.Én Airoh és Grex sisakokat néztem eddig.
2009. okt. 4. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
menj be egy kisebb boltba, kérdezd meg, és szánj rá min. 30 ezer forintot! sztem 30e kevesebbet ér, mint egy élet! :)
2009. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vasra és célra kell. Egy robogóra nem kell olyan sisak mint egy sportmotorra. Viszont sose vennék olyan sisakot ami nem zárt az állrészénél. Majdnem mindegyiknek megvan a tanusítványa, egyes vélemények szerint csak a márkát fizeted meg, mások szerint az ár egyben minőségi mutató is. Én nem ebben a kategóriában veszek sisakot, már volt olyan is sajna, hogy éles helyzetben kellett bizonyítania.
2009. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A korl. jogsim van meg,ehhez mérten szeretnék majd motort is venni.Supermoto/sport motorhoz kellene.
2009. okt. 4. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. Szánj rá többet. Fejed csak egy van. Csak zárt sisakot nézz, mert ha perec van, és ne kétlkedj lesz sajna, nagyon vacak dolog ha eltörik az aszfalton az állkapcsod és hetekig nem tudsz enni.

kb 30e FT ról indul a dolog, határ a csillagos ég.

Én a helyedben legalább a dupláját szánnám a sisakra, ami viszont még fontosabb és ne felejtsd el: a kesztyű.

A legjobb sisakok: Arai, Shoei, AGV.

Ami már más kategória, de szerintem egész jó: a HJC jó ár érték arányos sisak, egy csomó extra van hozzá ami a többihez alapból nincs és külön kell megvenni.


Ajánlom: google: "bukósisak teszt"


Ui. Ha idén már nem akarsz motorozni ne vedd meg most, várj még vele egy kicsit sokkal olcsóbban megkapod télen. Mindig vannak akciók.

2009. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egy AIROH bukót néztem ki,kompozit anyagú,1300 grammos,kivehető béléses.kb 30-40e forint között van.Erről mi a véleményetek?
2009. okt. 5. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

nem írtad milyen tipus nézd meg itt hátha közte van és van róla konkrét vélemény.

[link]

2009. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!