Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudnák megszabadulni a...

Hogyan tudnák megszabadulni a felesleges kilóktól?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hosszabb kényszerszünet után, felszaladt rám 1-2 kiló felesleg, ami leginkább a derekamnál látszik.Hogyan tudnék tőle gyorsan megszabadulni? Köszönöm előre is a segítséget!
2011. szept. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést szerintem ne itt tedd fel mert a bringások nem feltétlen tudják ezt! inkább itt http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak


de ott mar úgy kérdezd h tudnék

2011. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha felpattansz a bicajra és tekersz napi annyit amennyi jól esik akkor nem fogsz meghízni tőle, sőt talán még le is megy a felesleg

kényelmes nyugodt tempóban annyi tényleg amennyi jól esik

2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam ide, mert rendszeresen kerékpározok, csapatban. De sajnos egy térdsérülés után elég hosszú időt kihagytam és szeretném visszanyerni a súlyomat.

De köszönöm a tanácsot, szétnézek azok a kérdések között is.

2011. okt. 2. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. értem. az szuper ha szoktál bringázni , de szerintem magában nem elég. a futás sok-sok izmodat megdolgozza és a kettő együtt hatásos lehet! ilyen f@sz tablettákat meg ilyen sz@rokat ne használj (gondolom nem is akartál)


ha belegondolok egy picit túlsúlyos ember érzéseibe, gondolataiba akkor felmerülhet hogy milyen ciki lenne futni, hogy mindenki látja. én nem vagyok az, de ha látok egy duci embert futni (mármint sportként, nem a busz után) akkor hihetetlen büszke vagyok rá, és tisztelem h nem érdekli az olyan bunkó állatok akik néha-néha beszólnak, mert sajnos vannak. de hiszem h több a jobb-indulatú támogató ember!!


Úgy-hogy sok sikert!!!

2011. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok én olyan kövér:D


Plusz 4 kilóról beszélünk jelenleg:)

2011. okt. 3. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A kefélés erre is jobb, mint egyéb alternatívák.
2011. okt. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nézd, a jó formához mozgás kell, ha nem tudsz mozogni,akkor baj van.

egyél sok tengeri herkentyűt, vagy ha orvos ajánlja, glükozamint, és ne erőltesd a térded, de mozgasd mindig picit, ez javítja a gyógyulását.


nem csoda hogy mozgás nélkül elhíztál. a táplálkozásodon nem lehet sokat változtatni, kevés zsír és hús, sok zöldség, vitaminok, rendszeres, sűrű táplálkozás, még azelőtt hagyd abba, hogy telinek érzed magad. de ha alapból vastag vagy, csak mozgás ezen felül. nagy része nem a táplálkozás.

2011. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!