Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a teendő, ha elhagytam a...

Mi a teendő, ha elhagytam a bicikli záró kulcsom?

Figyelt kérdés
Egy áruház mellé van kizárva, pótkulcsom sincs. Igen vastag záróról van szó, eltart egy ideig a levágása és közben biztos észreveszik az emberek, hogy mit csinálok...
2011. szept. 5. 15:01
 1/8 dirtboy ***** válasza:
szólj az áruházban lévő biztőrnek hogy mi történt és hogy levágod.gondolom bizonyítani nem tudod de így csak nem lesz probléma. jobb nem jut az eszembe
2011. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát igen szólj a biztonsági őrnek, ha nem is hagyja, mond meg neki, hogy zárásig nem jön érte senki, akkor valószínűleg tényleg a tied a kerékpár. Ha nincs számlád akkor elég nehéz bizonyítani hogy tied a bicaj. Talán ha van térfigyelő kamera, ott láthatja, hogy te teszed oda.
2011. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LuckyestLooser válasza:
Nincs pótod? ...
2011. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kamerák miatt jobb, ha mielőbb szólsz az őrnek, nehogy töröljék a felvételt. Ha nem engedi, hogy levágd, hívjon csak nyugodtan rendőrt. Neki odaadod a személyidet, felirhatja a bicikli adatait is, ha nagyon akarja.
2011. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden bicikliben van egy sorozatszám általába a pedálnál a tengelynél vagy a kormánynál ezel tudod igazolni,hogy a te tulajdonodba áll .de amugy senkit nem fog érdekelni,hogy oda mész egy erövágoval,nem érdekli az embereket az sem ha az oruk elött feltörnek egy kocsit egy bicikli meg pláne.
2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Visszamész egy fűrésszel, akármivel, meg a garancialevéllel. Ne törődj senkivel, vágd le a pitsába. Ha rádhívják a sündőrt, akkor igazolod magad, ehhez nem árt a garancialevél :) De legjobb, ha kérsz egy rendes erővágót, akkor ezt elkerülheted, mert nem kell olyan hosszan magyarázkodni :) Én is fűrészeltem már le a saját záramat, a kutyás se érdekelte.

Másrészt, ha nincs pótkulcsod, akkor mondhatom barátom, lehajolsz minden pofonért :)

2011. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan a számla/garancialevél akkor menny be a biztonságiakhoz, és szólj nekik. Ha van kamera akkor még azt is megnézhetik. Szerintem viszont mindenképpen menny be hozzájuk, nehogy szirénázva érkezzen rád a rendőrség...Attól függ milyen őr van ott. Egyébként szart sem érnek az őrök. (Volt egy 300.000 értékű országútin, megkérdeztem az őrt, hogy figyelne e rá amég én bemegyek venni valami kaját. Persze ő ezt le sem szarta és mire mentem ki a bringámnak hűlt helye volt. Jó drágába jött nekem ez a kaja. Kameráik meg persze olyan sz*r képet csináltak, hogy nem lehetett tudni ki vágta le a lakatot.Pár hónapos bringa volt) Szóval tuti nem fognak akkor sem szólni semmit, ha motorfűrésszel vágod le!
2011. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
haveromnak sikerült már ilyet összehozni. Visszamentünk hárman és elkezdtük erővágóval levágni, kamerával pedig felvettük, mert azért mégse mindennap van lehetősége lakatot tesztelni az embernek. Közben persze dumáltunk, röhögcséltünk, szóval eltartott egy darabig. Jöttek is érdeklődők, hogy mégis mit csinálunk, azoknak megmondtuk, hogy miénk a bringa, elveszett a kulcs, ez van, nem akarjuk itthagyni, ha elhiszi, elhiszi, ha nem, nem. Senki nem kötekedett, volt aki leállt nézni, hogy meddig tart levágni.
2011. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!