Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináltál mikor defekted...

Mit csináltál mikor defekted volt?

Figyelt kérdés

Nekem ma volt. Egyszer csak valami susogást hallottam. Azt hittem, hogy valamire rámentem, valami hosszabb drótra vagy zsinórra, ami föltekeredett a kerékre és az susog ennyire. Megálltam, megnéztem. A hátsó kerekem gyakorlatilag 2 másodperc alatt felnin volt. Kb 0,5-1 cm-es hasadás lett a futófelületen. Ami nem csoda mert már olyan kopott, hogy kis darabkák hiányoznak a futófelületből és ott ahol ilyen "lyukak" vannak, ott már kilátszik a szövet. Egy ilyen részen vágta ki valami.

Így kénytelen voltam haza tolni a biciklit. Még az a szerencsém, hogy épp akkor indultam, így csak kb 3km-re voltam otthonról, így fél óra alatt nagyjából hazaértem. Bár így sem volt kellemes a 35 fokban gyalogolni.

Most már tényleg akarok venni egy gumit. Csak már kétszer is az volt, hogy az orrom előtt vitték el azt, amit kinéztem és pénzem is lett volna rá. Nagyon bosszant. Már hetek óta járom a boltokat, mert mindig mondják, hogy akkor nézzek be ha kapnak árut. De olyat soha nem kapnak, ami nekem kellene. Még a végén kénytelen leszek valami gagyi gumit megvenni méreg drágán.


2011. júl. 7. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzkidobás a gumikat párban cserélni, de te tudod (én mindig átrakom az elsőt hátra, és előre az újat, mert elöl fontosabb a jó tapadás). Amúgy meg nyugodtan vehetsz 1 db noname gumit addig is, amíg valami normális nem lesz. Veszel hozzá defekt-gátló szalagot és/vagy antidefekt-folyadékot, és nem lesz gond vele.
2011. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A Slime nevű trutyi alkalmazása sok bosszúságtól megvédi a bringásokat. Persze nem mindentől, hiszen a hasadások következményeitől semmiképpen sem. Tüskék, rajzszögek ellen viszont kiváló.
2017. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!