Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen sisakot ajánlotok?

Milyen sisakot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alapvetően MTB bringám van, ehhez kéne sisakot választanom. Nem mondanám, hogy DH-zom, vagy DH terepen szoktam jönni, 12 kerben lakom, szal elég hegyes-völgyes a környék, elég kemény tempóval szoktunk azért gurulni, csak annyi, hogy nem minden esetben földúton (de van olyan is).


Na most én úgy vagyok vele, hogy az országúti sisak abszolút nem jön be, tudom, hogy a funkcionalitás az elsődleges szempont, de nem, totál nem tetszik, se a dirt. Fulface-re gondoltam még, csak ugye nyáron nemtom, mennyire durva azért 30 fokban, valamint... Biztos jön majd sok rosszindulatú megjegyzés, hogy fulface sisakot mertem felvenni, pedig nincs is a seg*em alatt 250.000 forintos verda. :(

Mi a véleményetek?


2011. jún. 5. 23:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Neeem, nem a sisakkal van bajon, az faja. :) Az én bringámmal, hogy nem DH, és hogy ehhez jön egy FF..
2011. jún. 12. 01:55
 12/13 WhiteLabel ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, hogy nem dh bringád van.

Majd a sok homárt meg aki kiröhög mert ilyen van rajtad, te majd akkor röhögöd ki ha úgy esik, és szarrá törik az álla.

2011. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor szerintem fulface lesz ebből!
2011. jún. 13. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!