Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lenne igényed bicikli festésre?

Odin777 kérdése:

Lenne igényed bicikli festésre?

Figyelt kérdés

Vagyis, szerinted sokan festetnék le régi bicikliüket, egy jó kis színre, vagy egyedi stílusúra?

Netán lángnyelvek és a többi? Téged érdekelne?


2011. máj. 28. 23:26
 1/3 anonim válasza:

Abszolút nem költenék ilyenre. Viszont ismerek olyat, aki ezért már pénzt is adott ki. Engem nem érdekel, arra tökéletesen megfelel a gyári szín is, hogy tekerjek a biciklimmel. Aki meg sznobosat akar játszani az meg festeti.

Bár van egy régi Csepel biciklim, amit szeretnék rendbe hozni, arra szánnék pénzt is :) (majdnem 50 éves a mamáé volt :))

2011. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Abszolut ez ami érdekelne :) régi biciklit, hisz az újat minek fettetné át az ember ,de ha van egy régi MTB-m viszont csak a festés koppott ,attól még nem adnám el!

köszönöm a válaszod :)

2011. máj. 29. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz 2 éves a biciklim, így még elég jó állapotban van. Viszont a gyári festés iszonyú sérülékeny. Ha csak nekitámasztom egy oszlopnak, hogy lelakatoljam, már látható karcolások lesznek rajta.

Ha már nagyon ütött-kopott lenne, akkor én áldoznék arra hogy átfestessem.

Viszont sokan elég igénytelenek a biciklijükre. Gondolok itt a rengeteg "teszkós" gépre. Nem hiszem hogy őket annyira érdekelné, hogy milyen a festés, ha egy új biciklire sem képesek 20eFt-nál többet áldozni, viszont ezért az árért olyan elvárásaik vannak, hogy összteleszkóp, elöl-hátul tárcsafék, stb.

2011. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!